Jump to content
IGNORED

Стране Лиге 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    41

  • MiddleClass

    20

  • porucnik vasic

    11

  • Bright Billy

    9

GAE-Ajax, domacin gubio sa 1:0 i onda prelepim golom stigao do 1:1 (volejcina koju u finoj paradi malo dira Silesen, a lopta od jedne pa druge stative zavrsava u mrezi) i onda u 87min golman domacina umesto ispucavanja povratne lopte prima gol zbog "krtice". Muk na maloj simpaticnoj kutiji sibica.

 

A u BEL ligi se Klub Brizu blizi drugi poraz ove sezone u svim takmicenjima, cak od 24.8. Jbt kakav niz su napravili  :Hail:

Link to comment

arena pocela da prenosi prvenstvo argentine. lepo je, za promenu, gledati prvensto u kojem pravi ljubitelji fudbala imaju pare za karte...

 

+1

 

Stadion pun kao oko, plus što vidim da najavljuju 90ak prenosa tokom sezone.

Link to comment

novi sistem takmicenja, 30 klubova u ligi. valjda su konacno presli na jedno prvenstvo godisnje. 

 

http://www.afa.org.ar/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=94&lang=en

 

 

san lorenzo dobio prvu i gazi ka tituli  :kralj:

Има цео топић за Јужну Америку. И цео канал на Јутубеу, таман да лепо пропратимо цео шампионат.

Link to comment

Ja stvarno ne znam da li sam 3 puta u zivotu odgledao celu tekmu bilo ARG bilo BRA prvenstva. Na stranu sto sistem takmicenja ne mogu da pohvatam, pogotovu BRA koji ima jedno 5 prvenstava godisnje.

 

Na stranu latino pipleri, danas se u Holandiji igra Ajax-Tvente. PSV je jos u petak tukao AZ u gostima (sto je jedna od tezih tekmi do kraja kampanje) i sve je izvesnije da ce napokon prekinuti Ajaxov dugogodisnji niz titula.

Ajaxu dakle neophodna pobeda, a Tvente se ionako muci cele sezone, teskom mukom ce izboriti Evropu ove sezone.

Link to comment

Na kraju 4:2, ne tako lagano kao sto rezultat kaze. Na pocetku drugog je Tvente odmah izjednacio na 2:2, ali onda primaju gol na krajnje volseban nacin obzirom da je stoper Ter Avest propustio da izbaci loptu u korner (decko ima tek 17 godina, a par minuta kasnije je dobio po nosu pa je i ubrzo zamenjen).

 

FDBur je igrao bez klasicnog spica, sa Lase Seneom kao ST, ali cim je umesto njega uveo Milika (pozajmljen igrac iz Elite™ :fantom:) igra je ubrzana i Kisna je progledao. Konkrento Milik mu je petom sjajno spustio loptu i vec je 4:2 (e, sad ostaje pitanje da li je Milik hteo da "ustopuje" petom ili bas da da for Kisni). Do kraja je Tvente imao 2 dobre sanse, ali je ipak ostalo 4:2 cime je Ajax zacementirao drugu poziciju i LS.

Link to comment

Ja stvarno ne znam da li sam 3 puta u zivotu odgledao celu tekmu bilo ARG bilo BRA prvenstva. Na stranu sto sistem takmicenja ne mogu da pohvatam, pogotovu BRA koji ima jedno 5 prvenstava godisnje.

 

 

Аргентина је одлична. И игра се за народ.

Link to comment

Nema Brazil 5 prvenstava godišnje. U suštini ih ima i mnogo više ali u klubovi igraju samo 2. Jedno prvenstvo svoje države kao npr kad bi u SAD igrali prvenstvo Kalifornije i onda nacionalno prvenstvo. Ovo je period godine kada se igraju državna prvenstva.

Edited by theanswer
Link to comment

Аргентина је одлична. И игра се за народ.

 

Nek je, onda, narod i gleda :fantom:

Bila je i na SK prosle, ili pretprosle godine, nije mi drzala paznju. 

 

 

Sporting opet kiksnuo, vec osmi X ove sezone,  i uz pobede Benfike i Porta, sad vec se sigurno oprostio od borbe za titulu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...