Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Gledam PSG na Canal+ bruka kakva je kamera, kao da je na dronu tj kao da nije fiksirana. Zadivljen sam a da o tome ništa ne znam :D

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Gledam PSG na Canal+ bruka kakva je kamera, kao da je na dronu tj kao da nije fiksirana. Zadivljen sam a da o tome ništa ne znam :D

 

 

Ne znam šta se čeka sa tim, to je moja želja već neko vreme. Verujem da će se tako steći mnogo bolji uvid u pozicioniranje svih igrača na terenu, a ne ovako, gledaš onaj chunk koji te zapadne, tj. gde je lopta.

Link to comment

Uživanje, bila je najava pre par dana a ovaj meč je uzet kao “okršaj na vrhu”. Morao sam guglati i translatetovati. 
 

PSG ubedljiv i bez pola tima, mada ni Renu ne igra Kamavinga. DiMaria se baš igra.

 

Inače, kad smo kod kamera, već je neko pominjao da je za FRA98 izvedena revolucija u realizaciji prenosa i uopšte sa snimanjem, ali sam zaboravio. Mislim da bi @renne mogao znati.

Link to comment

Canal+ je uvjek bio predvodbik u snimanju utakmica. Sjecam se kada sam dosao u francusku, tada su se u ex yu utakmice snimale sa jednom, max dvije, tri kamere a Canal + ih je imao >10 (17 cini mi se) na svakoj utakmici koju su prenosili. Kao da gledas neki drugi sport. 

 

Ova jucerasnja kamera je postavljena na kablove preko citave tribine. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

I izrodi se utakmica ni iz čega. Iako je u prvom poluvremenu PSG kontrolisao igru, dao 2 gola plus 1 poništen zbog ofsajda, Monako je uspeo za 15min preko Folanda da izjednači. Što je najbolje domaćin se ne brani, ne čuva bod, deluje da je Tuhel malo požurio sa izmenama.

Link to comment

Ne videh Kenov poništen gol, možda početkom drugog, tad sam se tuširao? :unsure: 

Deluje mi prestrog crveni na penal, ali svaka čast Monako na mudima. Odlično drugo poluvreme.

Link to comment

isto bio u prvom poluvremenu, pre mbappeovog.

 

btw koja liga bez briga kada psg u jednom od derbija ni ne pokusa nista ozbiljno da uradi jer znaju da ce na kraju i onako biti sampioni za dvadesetak poena.

Link to comment

Sada vidjeh oba ponistena gola. Ovaj drugi jeste ofsajd, mali ali opravdano ponisten. Ali onaj prvi mi nikako nije jasan. Kao prvo ne vidi da je Kean u ofsajdu, po meni nije. Onda je igrac monaka glavom htio dodati loptu, zar ga on nije vratio u igru igrajuci tako (u slucaju da je Kean bio u nedozvoljenoj poziciji)? PSG je tako primio gol protiv Napulja pa su nas uvjeravali da nije ofsajd jer je  jedan od igraca PSG dodirnuo loptu promjenio joj pravac i tako "vratio u igru igraca" koji je bio u cistom ofsajdu i postigao gol. 

Sada mi vise nije nista jasno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...