Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Odlican dribler, brz, ove godine je bas napredovao pred golom. Najbolji igrac Nice.

Ima tu jos dosta prostora za napredovanje (najvise na taktickom planu), morao bi jos da smanji strast za driblanjem i da bude konkretniji u protivnickom sesneastercu. 

 

Mislio sam da ce biti novi Menez ali srecom izgleda da ipak nece.

Edited by borris_
Link to comment
21 minutes ago, borris_ said:

Odlican dribler, brz, ove godine je bas napredovao pred golom. Najbolji igrac Nice.

Ima tu jos dosta prostora za napredovanje (najvise na taktickom planu), morao bi jos da smanji strast za driblanjem i da bude konkretniji u protivnickom sesneastercu. 

 

Mislio sam da ce biti novi Menez ali srecom izgleda da ipak nece.

 

Usrecio se onda ako ce kod Gatuza :D dobro, ima perspektive da ispadne super, dobra kupnja u tom slucaju. tnx :) 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Gleda li neko redovnije francusko prvenstvo? Kakav je neki klinac Alan Sen-Maksim iz Nice? Navodno ga kaparisao Milan za leto, a ja nikad cuo za coveka.

 

Ono što sam ga ja gledao, skroz zanimljiva perspektiva, na FM-u 2016 kod mene ubijao sa krila iako su ga skauti redom nepreporučivali. :D Imao je ove svoje ludosti koje borris spominje, zaboravi šta je svrha sveg tog driblanja, ali uz pravo brušenje, još može ispasti odlično krilo, pogotovo kad vidiš kakve se cifre sada plaćaju za mlađahna i relativno nedokazana krila (Vinicius, Malcom, Dembele) ili koje cifre se spominju za igrače koji imaju manji plafon™ nego ASM (ja takvim vidim Cengiza Undera iz Rome).

Link to comment
  • 2 weeks later...

U vezi novog sponzora:

 

Bivši predsjednik PSG-a je predsjednik Accor-a.

Sarkozy prvi navijač PSG-a i po nekima nezvanični predsjednik, je član direktorijuma Accor-a.

Qatar ima 10% akcija Accor-a (kao u dosta fr firmi) ali nije najveći akcionar. 

Opet ćemo preveslati UEFA :D

Edited by borris_
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...