Jump to content
IGNORED

Sudske drame


Ajant23

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    21

  • Frank Pembleton

    14

  • Ajant23

    12

  • OmarKuk

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pricam sinoc sa lepsom polovinom koliko je Shonda iskopirala Scandal po pitanju uloga....

 

Počeo sam u međuvremenu Skandal i ima sličnosti. How to... se nastavio u međuvremenu i izgleda da odlazi u neke "normalnije" vode.

 

 

Nego, nisam gledao četvrtu sezonu Suits - valja li?

Link to comment

Dobra je, poceo je i drugi deo IV sezone, tacnije 11 epizoda.  Malo se iskomplikovalo, svasta moze da se desi.

 

Ma i ja kenjam, pogledaću naravno.

 

Nego, Skandalara je supeeer! Nije baš sudska drama, ali je zarazno i gotivno i dobri su likovi i super je sve. Navukao sam se kao ništa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

How to...mi se sviđa i dalje. Mračnjikav je. Ima, naravno, standardnih mana (svi su lepi, pametni, elokventni, atletski građeni), ali vozi.

Meni camuga over the top malo...Ali to je Shonda...

Link to comment

Meni camuga over the top malo...Ali to je Shonda...

 

Glavna? Meni je super skroz. Malo je demonska ta njena beskrupuloznost. Ima ona scena kada skida periku, šminku, odeću i kao da se sebe skida slojeve i kapira da je muž vara i priznaju mu da ga voli, a onda se suočava sa time da je za njega ona samo "token black wife", ali je ništa od toga ne sprečava da funkcioniše onako monstruozno i furiozno.

Mislim, i Olivija Poup i gomila drugih ženskih likova postoji koje su tako ranjive unutra i hoće da budu voljene, ali to kriju i gaze, ali ova mi je baš nekako upečatljiva.

Link to comment

Glavna? Meni je super skroz. Malo je demonska ta njena beskrupuloznost. Ima ona scena kada skida periku, šminku, odeću i kao da se sebe skida slojeve i kapira da je muž vara i priznaju mu da ga voli, a onda se suočava sa time da je za njega ona samo "token black wife", ali je ništa od toga ne sprečava da funkcioniše onako monstruozno i furiozno.

Mislim, i Olivija Poup i gomila drugih ženskih likova postoji koje su tako ranjive unutra i hoće da budu voljene, ali to kriju i gaze, ali ova mi je baš nekako upečatljiva.

Da, ali imas to njeno plakanje svako malo pa moljakanje kod onog svalera...

To sa perikom je dobra fora, to stoji...

Link to comment
  • 3 weeks later...

How to Get Away...je zavrsila jako...

 

Odličan kraj, samo tu seriju definitivno treba gledati u kompletu, jer neko lako može da odustane posle one gomile neuhvatljivih svega u prvih nekoliko epizoda.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Poslednje dve epizode Dobre žene baš i nisu bile nešto dobre...

 

Daj više da izgubi te izbore, pa da se vrati da oslobođa poštenu sirotinju i bogate kriminalce...

Link to comment
  • 1 year later...

Undercover (2016)

 

Prošle subote, počela je sa emitovanjem nova sudska drama Petera Moffata. Čekam da se nakupi malo epizoda, pa ću početi da je gledam.

 

Emituje se na BBC-ju jednom nedeljno, glavna uloga je Adrian Lester...

 

 

A, samo da dodam da će davno najavljena američka verzija najstarije Moffatove sudske drame, po svoj prilici, krenuti u julu. Sve deluje i više nego obećavajuće i čini mi se da bi vrlo lako moglo da bude osetno bolje od stare engleske serije, koja ju je inspirisala.

 

The Night Of

 

Dakle, John Torturro u glavnoj ulozi. Steven Zaillian je režirao svih osam epizoda. Takođe, za sve epizode scenario su radili on i Richard Price. Deluje izuzetno, iako je HBO :D

Link to comment

Undercover (2016)

 

Prošle subote, počela je sa emitovanjem nova sudska drama Petera Moffata. Čekam da se nakupi malo epizoda, pa ću početi da je gledam.

 

Emituje se na BBC-ju jednom nedeljno, glavna uloga je Adrian Lester...

 

 

 

ja sam  već odgledala, nemam strpljenja da čekam da se nakupi. dipada mi se. gluma odlična, a priča zanimljiva.

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...