Jump to content
IGNORED

Sudske drame


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    21

  • Frank Pembleton

    14

  • Ajant23

    12

  • OmarKuk

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne sviđa mi se nekako. Dosadnjikavo je, a svi su ozbiljni, pretenciozni, glume i glume, a i Glen me nervira. Verovatno je to tako trebalo, ali mi ne leži ni malo.

Ja sam odgledao onako mazohistički ali posle određenog vremena se ničega ne sećam, ničega!
Link to comment

Da, evo sad kad je prošlo par dana i kad se setim, stvarno mi je drago što sam prekinuo. Možda sam malo čak i zakasnio što sam zagazio u drugu sezonu, sve nadajući se da će Glen prestati da se trese na kauču.

Link to comment

Gledao sam samo prve dve epizode The Divide, kada sam ga batalio. Sudeći po onome što sam video, gotovo da i ne spada. The Divide ide skupa uz seriju Scandal, ona joj je najbliži rođak po stilu, ukoliko se ta reč uopšte može upotrebiti...

Link to comment

Australijski Rake razbija. Ne sećam se inače kada sam gledao neku normalnu seriju iz Australije, a posebno mi je zanimljivo da gledam njihovo društvo.

Inače, jesu advokati, ali se malo toga dešava u sudu.

 

edit: je l' u Australiji u sudu stvarno advokati i tužioci oslovljavaju jedan drugog sa "friend"?

Edited by Lrd
Link to comment
  • 1 month later...

Mislim da ću da sačekam da se nakupi Gud vajfara pre nego što počnem šestu sezonu.

 

Probao sam How to Get Away With Murder. Prilično je komplikovano, ali je zato dosadno, glupo i loše napisano.

 

Jedino što razbija je muzika, koja skoro potpuno imitira Karpenterov minimalizam u nehororima. Jedna od glavnih tema je maltene 1:1 obrađena The Duke Arrives is Escape From New York. Obrađena je prilično trapavo, ali sam se potpuno iznenadio uzorom u jednoj tako krimi/sudskoj drami. Zato i samo zato ću da pogledam i drugu epizodu.

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

How To...je posle devet epizoda konačno potpuno otkrio zaplet glavne priče. Okej, sada može da se kaže da je ovo kul, iako je početak teško gledljiv, ali kapiram da nije strašno ako se gleda u kompletu, jer od početne mućkalice u kojoj gledalac bukvalno ne zna šta ga je snašlo serija se posle razvije u razumno napetu dramu. I muzika je baš dobra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...