Jump to content
IGNORED

razno


hoffnung

Recommended Posts

jeste :) 

 

pa zato sto ja corava nisam provalila da onaj drugi isto drzi pticu samo naopacke. dok ivan nije otrcao da je uhvati za rep :laugh:.....i ona rasiri krila i izdra se na nas...prestravi i mene i ivana. nikad tako blizu nismo videli te parrots

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Quote

 Chicks fledge (leave the nest) in 25-32 days (45 days in midwinter).

Quote

 

28 days (4 weeks) Flapping practice begins.

35 days (5 weeks) Will fly very short distances.

42 days (6 weeks) Will fly like an adult.

 

 

Quote

Incubation last for about 18 days and the young will leave the nest in 25 to 29 days after hatching.

 

Sve neki različiti podaci. 

Sa moje terase su odleteli kad su bili upadljivo mali.

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Da, na terasi je, u žardinjeri...

Samo se jutros pojavila sa gnezdom i jajetom, uopšte mi nije jasno. Hteo sam da je oteram aufingerom ali omekanilo srce kad sam video ono jaje...s druge strane ne trebaju mi govna na terasi, videću.

Link to comment

što se tiče golubijeg dreka rešenje je da se mrvice sa stola prospu po simsu i golubovi to brzo pojedu i odu na prozor kod komšije dps špijuna i zatvorskog čuvara da kenjaju :D

 

a on nakitio terasu kompakt diskovima i kesama da tera golubove

hehe al se zajebo..

Link to comment
  • 2 months later...

zabavan youtube kanal. ja sam pokusavao vec nesto od ovoga da uradim, ali je na kraju ispalo smesno, pa je i propalo. ono sto je meni falilo je dekorativni skill. kod njega sve to lako izgleda.

 

 

Link to comment
On 22.3.2019. at 20:20, Malkmus said:

Govna još nekako, ali što cijuču od zore...

Sad će ti zapamtiti terasu i pokušavaće da sviju gnezdo sledeće godine, odmah da znaš.

 

kod mene su ove godine bas usrali motku. kada dodju na jednu terasu, tu ima neka kamena zardinjera i boli me uvo ako se tu izlegu, ali poslednjih godina ne dolaze na to mesto. medjutim.. sada je snela jaja na jednu terasu drugu, manju.. poptuno suludo, buduci da su tu police, i na policama su razne stvari, i samo jedno mesto je bilo onako, kao prazno, i ladno je tu nasla da snese jaja.. inace, tu su dva, tri tanjira spakovana u novinu, pa je na to snela.

 

morao sam da smisljam stvari [poslednja polica] kako da sprecim govna da ne padaju na ves, pa sam na policu ispod stavio veliki karton, tako da sada sve pada na njega, a tamo gde su se izlegli golubovi, tu je haoooooooooooooooooooooooooooooooos. kada odu, to cu morati da cistim sa spahlom.

 

inace, ovi cijucu samo kada im dodju roditelji da ih nahrane. za sada su ok sto se toga tice. bas im je malo tu sada postalo. poceli su da mlate krilima, a ceo taj smestaj je skoro kao kutija od cipela, vrlo skuceno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...