Jump to content
Sign in to follow this  
crtamOrasi

Serie A 2014/15

Recommended Posts

crtamOrasi

Mislim da vec nekoliko sezona Italija nije imala ovako ozbiljnu grupu ekipa u CL. Postoje realne sanse da opet bude cabar, svaka od te tri ekipe treba da se izbori sa nekim svojim demonima (Juve sa ogromnim znakom pitanja, Roma sa uzasnim koeficijentom i moguce jos uzasnijim zrebom kao posledicom, Napoli tu cak i najbolje stoji). Ali ono sto je sigurno je da sve tri ekipe nece biti za bacanje i sigurno ce imati pristojnu kampanju.

Emanuelson jeste kanta, al je dzaba. Niko ga ne pominje kao nesto vise od igraca za klupu.

porucnik vasic

Inter osvaja titulu sa sve mrtvim Mazarijem na klupi :D

+12

MiddleClass

Kakvo gazenje Rome! :macari:

crtamOrasi

Pjaf, Garcia je uspeo da izgubi od tima koja su i Enrique i Zeman rutinski gazili sa mnogo slabijim ekipama :dry:

Steta, zamalo 10 bez poraza :(

1.png

Mogla je i Fiorentina da prekine seriju na ovom eminentnom takmicenju

MocaVukotic

pih ko da se ne zna ko je inter a ko je jebena roma

crtamOrasi

Ne ulazi u duckometryju, ne ulazi u duckometryju, ne ulazi u duckometriyu...

Sta sad, nije zabranjeno trcati i pretrcati sampione  <_<

Ne da mi se da kacim tekst kako je Inter izbegao calciopoli bez ogrebotine i naguzio Juventus, al ne da mi se ni da ne pomenem :dry:

MocaVukotic

ne ulazi u duckometriju, slaba ti je patka

crtamOrasi

Stoji da nije okicena medaljama sa poljoprovrednih sajmova, al je ipak moja  :wub:

I postena  :wub:

MocaVukotic

gle teši se čovek, a boli ga brige

Edited by MocaVukotic

crtamOrasi

Bitnije je lozenje od rezultata. Da sam teo mogao sam da odaberem prvaka Evrope.

MiddleClass

Dzaba... i prvaka Evrope je Vidic pospremio prije neki dan.

crtamOrasi

Vidic je jos uvek klasa. Nije da pokusavam da omalovazim Inter, ali nije mi jasno zasto nije zavrsio u nekom trenutno zanimljivijem klubu, barm je mogao da odigrao jos 1-2 CL sezone i/ili uzme masnije pare no u Italji. Ni krivi ni duzni dobiste vrhunskog stopera mesto Ranocchie.

Bright Billy

Ne razumem sta znaci umesto ranokije, posto ce igrati i jedan i drugi.

Ovaj bonera je najgori stoper koji je okada igrao u milanu...i jebote ko je sad ovaj sapunjaru?!

crtamOrasi

Ako Mazzarri ima i grama mozga drzace Campagnara desno (kao sto nema, bilo je prica da hoce da ga se resi, nudilo ga nama pre koju nedelju), ako je isti jos uvek u valjanoj fizickoj spremi, razume se, a ne vidim sto ne bi bio. Mesto mucene Ranocchie je bilo u sredini, a cini se da ga je Vidic sasvim lepo okupirao. Jebes lazno bekenbaurisanje Ranocchie kada je truba u svemu ostalom, Vidic ce bar majstorski kontrolisati odbranu i krpiti pukotine, ume Jesus da se izleti precesto i da ostavi hektare prostora iza sebe, a ni Dodu defanziva nije jaca strana. Da gurne Ranocchiu bocno tek ne vidim logiku, brzina tesko da mu je jaca strana i bio bi stalno izlozen.

Yepes je jos jedan jak kandidat, mada nije vise godina dobijao konstantno sansu da zasere kao Bonera. Saponara je neki klinac, nish posebno (cip za dilove u transferima najverovatnije), ne mesati ga sa Rumunom iz Porta (nekad, jbm li ga gde je sad) slicnog prezimena.

Töölönlahti

Inter je blizu finiširanja Garyja Medela za £10m, on može i štopera da igra solidno...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...