Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

ali pazi, jos je genijalniji zakljucak da se tehnicki sa jedne i brz i takticki fudbal sa druge strane iskljucuju.

 

forum zaista trpi sve.

 

To uopste nije zakljucak, niti sam to hteo da kazem. Barselona upravo igra munjevito brzo u napadu. 

 

Nebitno, nespretno sam se izrazio. Hteo sam samo da odgovorim na tezu koja je bila popularna nakon prosle sezone u stampi i komentarima da su tiki-taka i pimpleraj mrtvi.

 

@radisa, ja uopste nisam ni rekao da je Barsin tip fudbala uvek nadmocan, vec samo da je rezultatski uspesan, pored toga sto je prelep za oko. Ucitavate obojica previse toga u moj post.

Edited by IndridCold
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

pa, ako nisi primetio, barsa vise ne igra tu tika-taku koju je igrala sa pepom :fantom:

 

+1.

 

U nemali broj navrata ove sezone protivnici su imali veći posed

Link to comment

Tacno, nisam primetio. Ako sistem i nije sasvim isti kao za vreme Pepa, veoma je slican. Do te mere da se sigurno ne moze reci da je Barsa napravila otklon od Gvardioline zaostavstine, vec da ju je modifikovala za nove izazove. Ali filozofija je prilicno ista.

 

A Bajern je ove sezone prosao tako kako je prosao jer je imao mnogo slabiji tim bez kljucnih igraca, tako da to nije nikakvo merilo. Kao recimo da je Barsa igrala bez Mesija i Nejmara. 

 

Poraz od Reala prosle godine je vec druga prica.

Edited by IndridCold
Link to comment

A Bajern je ove sezone prosao tako kako je prosao jer je imao mnogo slabiji tim bez kljucnih igraca, tako da to nije nikakvo merilo. Kao recimo da je Barsa igrala bez Mesija i Nejmara. 

 

 

I neko je ipak primetio.

Link to comment

+1.

 

U nemali broj navrata ove sezone protivnici su imali veći posed

 

Tiki-taka se ne svodi uopste samo na puki posed, to je izuzetno uproscavanje Gvardiolinog doprinosa. To cak nije ni najznacajnija stavka, vec dolazi kao posledica sistema. Jalov posed bez plana i ideje je nista i vise bi mu prilicio naziv "zadrzavanje igre". Recimo ovo sto radi Van Gal.

Link to comment

gvardijola ce posle bajerna da trenira 1 ejbar il neke bolesne engleze koji ce se zajebati samo tako jer nemaju cavijolu,mesijolu i injestijolu.ko i luiz enrike kad napravi kix, 2.merdo treneri!

Link to comment

gvardijola ce posle bajerna da trenira 1 ejbar il neke bolesne engleze koji ce se zajebati samo tako jer nemaju cavijolu,mesijolu i injestijolu.ko i luiz enrike kad napravi kix, 2.merdo treneri!

 

Jeste, timovi kalibra Barselone 09-12 rastu na drvetu, zato su valjda Rajkard u dve sezone posle osvajanja CL `06 i Tata Martino pokidali sa sve tim istim igračima...

Link to comment

Jeste, timovi kalibra Barselone 09-12 rastu na drvetu, zato su valjda Rajkard u dve sezone posle osvajanja CL `06 i Tata Martino pokidali sa sve tim istim igračima...

a di je sad rajkard?di je taj tata?

usrala ih generacija

ovaj kreten od kvardiole usra se u bajern vec drugu godinu.no sve ce to sony platiti.

Link to comment

a di je sad rajkard?di je taj tata?

usrala ih generacija

ovaj kreten od kvardiole usra se u bajern vec drugu godinu.no sve ce to sony platiti.

 

Svakako, Bajern je ionako pretplaćen na ligu šampiona, uzeli su čitava dva komada od '92 pa je velika sramota ako ne osvoje. Ne znam kakve Sony veze ima, držim se PCja za igranje...

Link to comment

+ je Rajkarda upravo "usrala" generacija, sa kojom je uspeo da u sezoni 2007/08 zaostane 18 bodova sa eventualnim šampionom Real Madridom. Gvardiola je verovatno slučajno osvojio triplu krunu u prvoj narednoj (2008/09) sezoni, pritom se odričući Ronaldinja i Deka što su u datom trenutku bile sve samo ne naivne i lagane odluke...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...