Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

sto si naporan, boze. ako cemo da teramo, sta je Barzagli trebalo da dobije za onaj dva u jedan faul posle kog je Mesi sutirao slobodnjak?

 

naporan, zato sto reagujem na tvoje brojanje gresaka sa navucenim barseloninim dresom.

 

naravno da je pola juventusa trebalo da dobije kartone, to kako je bonuci ovo zavrsio ne sa kartonom nego na terenu meni je nejasno.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

sto si naporan, boze. ako cemo da teramo, sta je Barzagli trebalo da dobije za onaj dva u jedan faul posle kog je Mesi sutirao slobodnjak?

 

tu je barzagli napravio tri faula i posle svakog starta sam ocekivao zvizduk i zutu kartu a na kraju nista.

 

 

messi se nije ni radovao golu neymara  :fantom:

Link to comment

@yolo:

 

dobro, posto ovo ne vodi nicemu ja sam pristrasan, ti si super objektivan, i to je to. 

 

 

inace, zao mi je Pirla i Bufona. veoma pristojne njuske

Edited by assück
Link to comment

Onaj duel pred kraj Bonuccija i Alvesa sumira kakve su ekipe u pitanju - Alves gleda da udari loptu rukom, a mesar gleda da ga sutne u glavu  :lolol:

Link to comment

Onaj duel pred kraj Bonuccija i Alvesa sumira kakve su ekipe u pitanju - Alves gleda da udari loptu rukom, a mesar gleda da ga sutne u glavu [emoji38]ol:

[emoji38]ol:
Link to comment

pobjeda fudbala :)

 

Apsolutno. Ali i ovo finale je pobeda fudbalske igre, jedno od najboljih ikada. Potvrdjeno je da nema prave CL bez jakih Italijana. :)

 

Spanska liga ponovo potvrdila da je za dva koplja iznad svih ostalih. Drugu godinu uzastopno sve evropske trofeje odnose spanski timovi. Juventus je ove sezone pokazao da moze da se nosi na ravnoj nozi sa svakim u Evropi, ukljucujuci i trojku smrti.

 

I sto je najlepse, pokazalo se jos jednom da je mek, tehnicki fudbal prepun driblinga i genijalnih proigravanja kakav gaji Barsa, osim sto je ideal fudbalske igre, i rezultatski vise nego uspesan i da nikad nece umreti, niti ce ga ikad moci zameniti brzina, snaga i takticka disciplina.

 

Cestitam svim navijacima Barselone i Juventusa, imate zbog cega da budete ponosni. Tripla i dupla kruna. :) Steta sto je jedna ekipa morala da izgubi!

Link to comment

 

 

I sto je najlepse, pokazalo se jos jednom da je mek, tehnicki fudbal prepun driblinga i genijalnih proigravanja kakav gaji Barsa, osim sto je ideal fudbalske igre, i rezultatski vise nego uspesan i da nikad nece umreti, niti ce ga ikad moci zameniti brzina, snaga i takticka disciplina.

 

Da, to smo videli prošle godine, i one godine kad je Bajern pregazio tehnički Barsin fudbal sa 5:0, u sred Barcelone...
Link to comment

ovi mucenici iz juventusa ne bi ovoliko tugovali da nisu imali ovakvo drugo poluvreme....meni je utisak veceri otpor juventusa sa neuporedivo slabijim timom i uprkos nekoliko igraca na terenu koji se nisu pojavili na tekmi, na celu sa tevezom

Link to comment

Da, to smo videli prošle godine, i one godine kad je Bajern pregazio tehnički Barsin fudbal sa 5:0, u sred Barcelone...

ali pazi, jos je genijalniji zakljucak da se tehnicki sa jedne i brz i takticki fudbal sa druge strane iskljucuju.

 

forum zaista trpi sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...