Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Valjda ce Zenit ispasti pa da Bilbao bude nosilac. Ne bi bilo lijepo da Arsenal mora igrati protiv Baskijaca vec na samom startu sezone.

 

Celtic ce u revansu odigrati kao protiv Artmedije onomad.

 

Samo sam Romu gledao vise prosle sezone no Bilbao (sigurno nekih 20-ak tekmi) i cini mi se da nema cega da se plasi Arsenal u eventualnom dvomecu. Nekoliko zverski talentovanih klinaca, od kojih je jedan vec otisao (Herrera, Muniain, Laporte), nekoliko valjanih, no nista posebno, iskusnih igraca (Susaeta, Iraola, Aduriz, Iraizoz) i plac majke bozje na svim ostalim pozicijama i celoj klupi. Nekoliko bas groznih igraca dobija ozbiljne minute. Benat je garantujem, podjednako los igrac kao Babovic, Balenziaga je u stealth modu nekih 89 minuta po utakmici, a drugog stopera mogao bi i Vranje™ da igra i ne bi doslo do nekog pada kvaliteta.

Da su uspeli da zadrze sve one koji su pobegli u zadnjih nekoliko godina i da su skupili druge dobre Baskijce koje nisu mogli su da budu jako respektabilna ekipa. Ovako ce rutinski ispasti od bilo koga ako ne budu nosioci. Mnogo vise oni treba da navijaju za AEL nego bilo ko drugi.

Link to comment

Samo sam Romu gledao vise prosle sezone no Bilbao (sigurno nekih 20-ak tekmi) i cini mi se da nema cega da se plasi Arsenal u eventualnom dvomecu.

Nisam mislio na to da je Bilbao toliko zajeban takmac koliko na cinjenicu da taj mec dolazi prije gostovanja kod Evertona. Arsene je dao slobodno Nijemcima, Alexis tek treba da se navikne na tim (zbog vize nije isao u Austriju), Walcott je jos uvijek u "outu"... Sto laksi suparnik, to bolje. Napisah vec na maticnom topicu da ce Arsenal do 5.oktobra igrati protiv Cityja (x2), Evertona, Tottenhama i Chelsea pa bi bilo fino da nas™ za promjenu zaobidje grupa smrti (iako, vec mi se javlja povratak Gervinha na Emirate i redovne ekskurzije u Dortmund i Pirej).

Link to comment

Nije Bilbao uopste tako los. Imali su konstantnu sezonu, lagano bili cetvrti, sasvim su kompaktan tim, imaju snage i dosta utakmica su resavali u drugom poluvremenu. Bili su veoma zahvalni za kladjenje na golove, pa sam ih igrao vise nego ijednu drugu ekipu u prosloj sezoni.

 

Voleo bih da budu nosioci i udju u LS.

Link to comment

BATE prolazi Debrecina u 95. iz bunarenja. Ali kakav je imbecilan crveni karton na 0:1 dobio igrač Debrecina u stilu najvećih ovana sa JSL pašnjaka. Prvi žuti je dobio negde u 15.minutu jer je blokirao slobodan udarac na protivničkoj polovini,tj nije se sklonio a drugi je dobio 15 minuta posle toga zato što je isto na protivničkoj polovini uklizao čoveku sa leđa bez ikakve potrebe.

 

U ostalim vestima Maribor i Standard blizu da izbace Makabi i Panatu.

Edited by theanswer
Link to comment

Jbg, kad je u Danskoj izašao sa 7-8 stranaca u sastavu, Dinamo je rutinski pobedio Alborg sa 2:0 ...

 

U revanšu je izašao sa 7-8 domaćih (ako računamo i Albanca sa Kosmeta Ademija) i Alborg vodi sa 1:0 ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...