Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Uzivam kao prasac u blatu - 8 milki izbijeno iz Tattinog dzepa.

Nadam se nekom Rostovu ili Krasnodaru u playoffu, takve timove nema sanse da prodju  :fantom:

Dobicete tim koji mozete proci:HAJDUK  :s_u: 

Link to comment
Joe Šimunić samo je projurio pokraj novinara dobacivši: "Ma ništa".

 

:s_u:

 

Više se sjebao što je zbog tekme juče propustio Tompsona u Čavoglavama.

Edited by Yoda
Link to comment

Vreme je da Maribor udje u LŠ.Ovog leta je vec jedan velikan evropskog fudbala dosao u Ljubljanu pa je red da dodje i u Maribor. :D

A i zasluzili su za razliku od ovih nasih lopova,ovima je bas stalo da  udju u LS trude al ne ide nikako.Vreme je da im se sve vrati ovog leta ko 2000-e protiv Lyona.

Edited by Cash
Link to comment

Ne bi bilo loše da Red Bull zadrži sastav i uđe u CL. Imali su uspona i padova od kako su krenuli u projekat, ali se čini da su sada pronašli sistem rada. Nije sličan Baselu, jer nemaju još uvek dovoljno kvalitetnu omladinsku školu, ali su na putu da budu vrlo respektabilan evropski klub.

 

Sem njih i donekle Steaue, koja pokazuje određeni kontinuitet, vrlo slab je ovogodišnji šampionski put u CL. APOEL i Ludogorets su prilično neuigrane legije stranaca, a BATE živi od koeficijenta iz prošlosti. Nepovlašćeni timovi su još tanji i osciliraju iz godine u godinu i finansijski nemaju pokrivenu priču za duži rok.

 

Dinamo razočarao rezultatom, više nego igrom, ali su spucali ogromne pare i promenili koncept koji je gurao Mamić godinama. Mislim da je novac mogao biti daleko bolje uložen od bacanja u bunar pretežno portugalskim legionarima druge klase. Pisao sam na njihovom topicu, jasno je da malo bunar domaćih mladih igrača presušio, ali to ne znači da treba okrenuti strategiju za 180 stepeni. Slično važi i za Becalija iz Steaue, za sada mu projekat "samo Rumuni" prolazi i tim ima veliku stabilnost u iskusnom i uigranom igračkom kadru (i po meni perspektivnog trenera), ali vrlo brzo to može da se okrene.

Link to comment

I Salzburg se provukao jedva. respect za Legiju, 6 komada Seltiku u dvomecu.

 

Možda nije realno baš 6 komada ali sigurno nije daleko od realnosti tu. Tako bi prošao Seltik protiv svakog tima koji ne gleda na Seltik kao ime nego kao gomilu poluprosečnih balvana sa škotskih planina :D Rispekt za Legiju što su ih pregazili i postavili konačno tamo gde im je mesto,zreli su bili i prošle godine da ih izbaci Karagendi al su se provukli. Nadam se da će ove godine da ih drkne neko pa i LE da ne vide.

 

Ne bi bilo loše da Red Bull zadrži sastav i uđe u CL. Imali su uspona i padova od kako su krenuli u projekat, ali se čini da su sada pronašli sistem rada. Nije sličan Baselu, jer nemaju još uvek dovoljno kvalitetnu omladinsku školu, ali su na putu da budu vrlo respektabilan evropski klub.

 

 

 

U pravu si,ali ja sam malo staromodan pa ne volim te moderne red bull varijante pa da me ubiješ. Mada nije da me neko pita :D

Link to comment

Nije se Salzburg provukao, gledao sam čitave obje utakmice, Karabah je sinoć jedva centar koji put prešao.

Salzburg igra jako dobro i biće zajebani za svakoga.

 

 

Kod Dinama je jedna stvar interesantna, ovaj poraz nije mnogo odjeknuo u javnosti, kao da se radi o normalnoj stvari a ne o nekoj vrsti bruke, ispasti od tima koji ima samo jednog stranca i to iz Litve, nakon solidne predstave i pobjede u gostima.

Biće da je to iz razloga što je mlađi braco trener tima, pa Zdravko nema koga da pičkara i šutira nakon blamaže :)

 

Razočaran sam kukavičlukom Sparte koja je kasno proigrala.

Aktobe je dosta namučio Steauu i pokazao još jednom da je Kazahstanska liga trenutno za klasu iznad JSL-a.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...