Jump to content
Sign in to follow this  
Töölönlahti

Road to España

35 members have voted

1. 1. Finale?

• Selección de España - Team USA
    • Team USA - neko treći
    • Selección de España - neko treći
    • Potop favorita!

Recommended Posts

theanswer

žalosno je kako brazil i slovenija izgledaju kao amaterske ekipe kad igraju protiv amerikanaca. kao da gledaš kadete protiv prvog tima. portoriko je još najbolje odigrao protiv njih,bar su se držali jedno poluvreme

189-

daj link za amerikance

theanswer

gotovi su već bili. 30 razlike na kraju. ne znam šta bih rekao o njima. verovatno će im svaka utakmica do finala biti ovakva ako isključimo one koje bi dobili sa 60 da hoće. 

k počinje obično sa rouzom na klupi i generalno klupa im nema neka specijalna izdanja,danas su starteri bili plus 27. kajri,kari,harden,farid i dejvis. tako počinju. farid im mnogo znači u ovakvim utakmicama gde protivnički centri nisu ništa specijalno. ima dosta tih otpadaka,dosta tih hustle poteza i u odbrani i u napadu. teško je odigrati neki set play protiv amerikanaca jer igraju dosta agresivno spolja na loptu i prosto te teraju da ih probijaš. bolji igrači ih obilaze lako ali dejvis i farid mogu dosta da pomognu da izrotiraju. imaće problema sa boljim stretch četvorkama sa faridom koji nije navikao toliko da izlazi i generalno udvajaju beka na piku što oni kažu "ice",teraju ga da ide na aut liniju. mislim da uz dobar protok lopte i dobar šut njihova odbrana može lako da se razbije. kako ih braniti je druga priča. sa 3 mala i ovim zverima na ofanzivnom skoku nisam video da neko duže od par minuta može da ih brani. sa hardenom,karijem,tompsonom teško i zonu da možeš igrati. istina, svi bekovi koji su igrali protiv njih su generalno teške rupe u odbrani tako da su probijali kako su hteli ali nije da je turnir krcat nekim defanzivnim ekipama.

Кристофер Лумумбо

žalosno je kako brazil i slovenija izgledaju kao amaterske ekipe kad igraju protiv amerikanaca. kao da gledaš kadete protiv prvog tima. portoriko je još najbolje odigrao protiv njih,bar su se držali jedno poluvreme

kako bre brazil, pa i oni su se dobro drzali protiv amerikanaca.

theanswer

kako bre brazil, pa i oni su se dobro drzali protiv amerikanaca.

kako bre? :D završili su pristojnom razlikom od 17 kako su igrali. imali su izgubljenih lopti za tri normalne utakmice,generalno su delovali ko grupa građana na terenu.

Кристофер Лумумбо

kako bre? :D završili su pristojnom razlikom od 17 kako su igrali. imali su izgubljenih lopti za tri normalne utakmice,generalno su delovali ko grupa građana na terenu.

pa nisu bas, drzali su se dobro 25 minuta, mozda i vise, toliko sam i ocekivao.

theanswer

ja koliko se sećam te utakmice ameri su se odmah odlepili na nekih 15ak razlike i ovi su se uspeli vratiti na jednocifrenu tokom druge a onda su se ovi opet odlepljivali. ne znam,možda grešim ali utisak mi je o igri brazila bio baš baš loš.

Кристофер Лумумбо

pa dobro, ne igraju kao brazil sa sp u turskoj, ali nisu se ni toliko brukali na toj tekmi.

Sign in to follow this  

• Create New...