Jump to content
Sign in to follow this  
Töölönlahti

Road to España

35 members have voted

1. 1. Finale?

• Selección de España - Team USA
    • Team USA - neko treći
    • Selección de España - neko treći
    • Potop favorita!

Recommended Posts

Lyckety Splyt

Pa po pozicijama to je ako ne igraju smallball

SF Gay

PF Davis, Faried

C Cousins, Drummond, Plumlee

theanswer

igraju small ball zato je i zvao Geja umeso Durenta. Počinju istina sa Faridom u poslednje vreme,ali je i to neki vid small balla jer Curry igra na 2 a Harden na 3. I Dejvis sigurno može biti PF,ali on počinje na C i do sad ga nisam video da igra u kombinaciji sa ovom trojicom što su kao C. Meni je ono bilo logično što sam gore napisao i tako su svi pretpostavljali da će biti,ovo mi već i nema toliko smisla..

Rick.James

Ja sam gledao u tajmautu utakmice vs. Dominikanska Republika, Kolandjelo cini mi se, je sugerisao da ce bez obzira na sve gledati da imaju jos par centara, pa makar da sede na klupi, za svaki slucaj. To objasnjava ovakav rooster™.

Edited by Rick.James

kobni zelaya

Igra small ball od 2008 i otprilike je taj small ball i tajna nepobedivosti Amera na svim takmičenjima, tako su jednostavno suviše brzi i niko im ne može ništa. Šta reći kad mu je Odom igrao centra u petorci. Provalio je to fino Kišlovski™.

Jel' De Marcus Cousins nešto povređen? Možda zato vodi tolike centre?

kobni zelaya

Grci:

Nik Kalates, Nikos Zizis, Kostas Sloukas, Evangelos Mancaris, Janis Antetokounmpo, Kostas Papanikolau, Jorgos Printezis, Kostas Kajmakoglu, Jan Vujukas, Joanis Burusis, Andreas Gliniadakis, Kostas Vasileadis

theanswer

Jel' De Marcus Cousins nešto povređen? Možda zato vodi tolike centre?

Nije. Imao je neku sitnu povredu zbog koje propustio možda nedelju dana. Sad je ok.

Have_Fun

I Hrvati su objavili konacnih 12, otpali su Bilan i Ante Delas...

Ukic, Lafayette, Babic. Hezonja, Bogdanovic, Rudez, Simon, Saric, Markota, Andric, Tomic, Zoric.

theanswer

nisam gledao špance nijednom na ovim pripremama. večeras u 22h protiv argentine,valjda će biti neki dobar stream da se uhvati.

Have_Fun

nisam gledao špance nijednom na ovim pripremama. večeras u 22h protiv argentine,valjda će biti neki dobar stream da se uhvati.

ja sam nasao samo ovaj spanski stream

nije nesto posebno

http://0eb.net/video/1055736.html

theanswer

ja gledam preko ace stream-a. kasni par minuta u odnosu na live stream ali za 1500kbps vredi.

theanswer

gledam dal sam ja lud ili nema teme :D

razmontiraše španci argentinu. realno,znamo da su argentinci loši ali španci dosta uigrani.

Edited by theanswer

Have_Fun

Je l` Rudi povredjen?

Juce nije igrao vs Argentine, a videh posle da nije ulazio na teren i na prethodnoj prijateljskoj utakmici

theanswer

bio je neki razgovor sa njim na španskoj televiziji pre početka utakmice. jeste povređen je,ali nešto sam radio i nisam najbolje razumeo,koliko ja kontam španski mislim da nije ništa ozbiljnije.

theanswer

Na sk3 prenose večeras hrvatska-litvanija iz zg arene. U isto vreme igraju SAD-Slovenija u Gran Kanirii. Biće streamova.

Have_Fun

nisam pratio cro-lit jer gledam slo-usa, ortak kaze da ih hrvati ubijaju

u 3/4 ih prebili trojkama, bilo i +19

bogdanovic u 3/4 dao 14 poena, vezao 3-4 trojke uzastopno ili tako nesto

Sign in to follow this  

• Create New...