Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ja da vas pozdravim pa se vidimo za dve godine. Ova sezona mi je bila totalno sjebana od samog pocetka. Zbog pravosudnog nisam mogao nista na pocetku da se spremim za izbor a cele sezone su me terali maleri do malera mislim da sam imao najvise pogresnih transfera u sve tri lige. Nervirao se i na kraju puko jbg. Jedino mi ostaje sto sam Prslina ubio ko zeca. A one sto placaju da im drugi namestaju tim necu ni da komentarisem.

U draftu me sjebala ova povreda Koste na kraju te sam zavrsio na mestu koje vodi u Ligu evrope.

I predlazem da Feija izbacimo posto nema smisla da igra a da ne kuka.(jeste malkin dobro popunio tu rupu sa kuknjavom ali nije to to).

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

malo sam se igrao statistike i racunanja, posto me je uvijek zanimalo da li je moguce sastaviti tim na pocetku sezone i ne mijenjati nista. bilo je nezgodno s trazenjem odgovarajucih igraca za klupu, pri cemu sam prvobitno samo gledao kad su igraci propustali meceve i zaboravio prazna kola. na kraju me je mrzilo da se dodatno cimam pa sam ostavio dva defanzivca na klupi koje sam prvobitno stavio i koji su se dobro uklapali.

forster       5.0     118 propustio poslednjih 8
schmeichel    4.5      50 u poslednjih 8 kola kad ulazi s klupe  


ivanovic      7.0     179 propustio 27. kolo
terry         6.5     177 propustio 27. kolo
bertrand      5.0     139 propustio 19, 24-26
vergini       4.5      41 u 10 kola kad ulazi s klupe
mcshane       4.0      10 u 3 kola kad ulazi s klupe

hazard (c)   10.0     233 propustio 27. kolo
sanchez      10.5     207 propustio 5, 23, 24, 33
silva         9.0     191 propustio 10-15
sigurdsson    6.0     154 propustio 17, 23-25, 27, 38
colback       5.0      82 u 24 kola kad ulazi s klupe

aguero (vc)  12.0     216 propustio 16-20
kane          5.0     191 propustio 3, 5, 6, 8, 27
austin        6.0     176 propustio 2, 16, 25, 27, 33


ukupno:       100    2424


- svi aguerovi i hazardovi bodovi iz 16-20 kola (44) se mnoze sa dva 

- drugi golman ulazi s klupe u poslednjih 8 kola
- peti vezni ulazi s klupe u kolima 2, 3, 5, 6, 8, 10-20, 23-25, 27, 33, 38
- cetvrti defenzivac ulazi s klupe u kolima 5, 16, 17, 19, 23-26, 27, 33
- peti defanzivac ulazi s klupe u kolima 24, 25, 27

na kraju s 2402 poena ovaj tim bi imao 10 poena vise od mene i zavrsio na 15. mjestu u svijetu bez ikakvog diranja citave sezone.  od svih 15 igraca jedino je je izbor kanea nelogican prije pocetka sezone: 

 

- prvi golman iz proslogodisnje solidne defanzivne ekipe za 5.0. njegova jeftina rezerva za 4.5

- terry i ivanovic iz ekipe za koju se ocekivalo da bude najbolja defanzivno u ligi

- bertrand kao ofanzvivan bek iz dobre ekipe. ovde je mogao da uleti i clyne, inace jako popularan izbor na pocetku sezone, razlika bi bila minimalna

- igraci sunderlenda i hulla da popune klupu. ovde je mogao da uleti i o'shea koji je bio popularan izbor i bilo ko za 4.0, ukupan skor bi bio neznatno manji

- hazard, silva, sanchez provjereni igraci

- sigurdsson najpopularniji izbor na pocetku sezone

- colback peti vezni za kog se znalo da ce biti standardan, savrsen za klupu

- aguero...

- austin kao jedan od najboljih strelaca druge lige

- kane kao jedini neobican izbor, iako je vec dobijao sansu u prvom timu

 

i nije tako tesko

 

edit: dodjavola, bolje da je kapiten aguero, a hazard zamjenik. dodajte jos 20-ak poena. koji sam debil :isuse:

 

edit2: ispravio - ukupno 2424 poena dovoljno za sedmo mjesto ukupno

Edited by Timmi
Link to comment

Prsline, gde ti je taj topik uteši brata fantazistu, prođe dedlajn prođe subota... zli jezici kažu da sad sledi 2.5 meseca bez fudbala...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...