Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

al pre nego pristanem imam par pitanja:

 - koliko ovo realno uzima vremena tokom nedelje?

 - je l moguće menjati postavu u toku jednog kola ili su izmene automatske na osnovu inicijalnih podešavanja? meni ovo dosta znači, ne mogu da "čučim" kraj kompa i čekam utakmice.

 - je l dozvoljeno učestvovanje u PPP ligama ako platiš supporter nalog na sajtu na kojem se igra? pretpostavljam da bi to bilo ne-fer prema drugim PPPovcima jer obično vuče mogućnost većeg broja izmena i sl.

 

 

- Normalnim ljudima treba maksimalno pola sata nedeljno da nameste tim, kapitena i transfere... Većina ludaka odavde, uključujući mene, lupa glavom 5 dana u nedelji kako bi sve sjebo u subotu kada je obično ded lajn... :D

- Ne menja se postava u toku kola...

- I treće, nemam pojma šta je supporter nalog :blush:

Edited by zoki
Link to comment
- I treće, nemam pojma šta je supporter nalog :blush:

 

obično fantasy i slični sajtovi imaju tu mogućnost da ako platiš onda ti otključaju neke dodatne pogodnosti, tipa možeš da praviš 5 umesto 3 transfera nedeljno. na tu foru.

još nisam skontao na kom sajtu igrate, ko zna da l to uopšte ima i kako se zove u konkretnom slučaju.

Link to comment

- Normalnim ljudima treba maksimalno pola sata nedeljno da nameste tim, kapitena i transfere... Većina ludaka odavde, uključujući mene, lupa glavom 5 dana u nedelji kako bi sve sjebo u subotu kada je obično ded lajn... :D

- Ne menja se postava u toku kola...

- I treće, nemam pojma šta je supporter nalog :blush:

kad sam vidio svarogov post, u glavi sam krenuo da smisljam odgovor: normalnim ljudima...

Link to comment

mislim, jasno je meni daćupoludim negde do pola sezone... al ovo inicijalna investicija me interesovala, da znam šta da kažem supruzi kad me pita "šta radiš toliko? i kad završavaš?" :D

Link to comment

obično fantasy i slični sajtovi imaju tu mogućnost da ako platiš onda ti otključaju neke dodatne pogodnosti, tipa možeš da praviš 5 umesto 3 transfera nedeljno. na tu foru.

još nisam skontao na kom sajtu igrate, ko zna da l to uopšte ima i kako se zove u konkretnom slučaju.

Imas fantasy scout, ali to pitaj nbg-a...:)

Link to comment

Незванични шампиони званичних ППП класик и х2х лига:

 

2013/14:

Lezilebovic (h2h)

Muriel Heslop (classic)

Malkin (championshippp)

 

2012/13:

Sokolovici ManUTD Hadersfild (h2h)

? (нисам нашао податак, могуће да је победио неко ко није активан на форуму а ако грешим извините и јавите се, господине победниче; исто било и у сезони 2009/10).

 

2011/12:

LeBron (h2h)

Прслин (classic)

 

2010/11:

Cartman (h2h)

Fei (classic)

 

2009/10:

Tom Hagen (h2h)

? (classic)

 

2008/09:

- (није постојао h2h, ја сам направио први следеће сезоне)

Bloom био други у класику, нема података ко је био први што не чуди јер цео топик има 2 (две) стране.

 

Титула највећег губитника иде Тимију који се до прошле сезоне увек умувао у прва три-четири места а никада ништа није освојио.

 

Едит:

Погађалицу не играм, Феи каже да је он добио два пута, а "Толаа или ЛеБрон" једном.

 

Едит 2:

Мислим да су Соколовићи били први и у Класику 2012/13, али ми је потребна потврда од некога ко је сигуран у то.

Edited by Прслин
Link to comment

Едит:

Погађалицу не играм, Феи каже да је он добио два пута, а "Толаа или ЛеБрон" једном.

 

Едит 2:

Мислим да су Соколовићи били први и у Класику 2012/13, али ми је потребна потврда од некога ко је сигуран у то.

 

99,9% sam sigurna da su Sokolovici uzeli duplu krunu 12/13, a visoko su bili plasirani i u global ligi.

 

Pppogadjalica:

 

2013/14 Fei

2012/13 Tolaa

2011/12 LeBron

2010/11 Fei

 

Moguce da sam pobrkala ova dva na kraju.

 

Glasam da se napravi mesta za Calaveru, cvrlleta i tsva-a u Shipu, prva dvojica su pokazali sta znaju na WC-u, a tsva je redovan i dobar u CL fantaziju.

Link to comment

 

Едит 2:

Мислим да су Соколовићи били први и у Класику 2012/13, али ми је потребна потврда од некога ко је сигуран у то.

jeste, ja sam bio drugi (jedno15 puta do sad). doduse, tad su bila dva klasika i ja sam jedan osvojio jer hudersfield nije usao. imao da to stavim u potpis.

 

iste te sezone u h2h je lezileb bio drugi, copkillah treci i odbio da bude chelsea u sledecoj sezoni :D

Link to comment

Ja sam bio treci u prvoj sezoni. Tad nije ni bilo h2h... Nije da je bitno al da se pohvalim kako sam bio dobar dok me nisu deca okupirala :lol:

Sent from my RM-825_im_mea3_287 using Tapatalk

Link to comment

Koga da potplatim da upadnem u championship?  :)

 

Računajte na mene ako se otvori još neko mesto. Ne odustajem, igram cele sezone, scaut me ne zanima, nemam decu, sad, jedino baš ako me udari tramvaj,  ili tako nešto, pa da propustim neko kolo. Pa i to bi bilo samo ako nema neta u bolnici. 

Edited by Behemot
Link to comment

tad su bila dva klasika i ja sam jedan osvojio jer hudersfield nije usao. imao da to stavim u potpis.

 

Само највећи паћеници стављају резултате полуприватних лига у потпис.

 

Jedne godine sam ja uzeo pogađalicu, kad nas je samo troje učestvovalo.

То се каже "победио сам у првој сезони". ;)

 

Је л' овако онда погађалица?

 

2013/14 Fei

2012/13 Tolaa

2011/12 LeBron

2010/11 Fei

2009/10 Sam Spade

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...