Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta smo se dogovorili za Shippp ako bude vise od 20 onih koji bi igrali, sa PPP-a su i bili bi aktivni? Mozda bude onih koji su igrali WC fantazi, pa bi hteli sad i ovo. I sta je sa nazivima timova?

Link to comment

Nazivi u Shipu nece biti po timovima jer nisu bili ni prosle godine. Dovoljno mi je nesrece donelo ime Everton, bar u drugoj ligi mogu da budem oslobodjen te muke. Inace sto se broja tice - meni odgovara sto manje to bolje  :fantom:

Link to comment

Ako ja ostanem komesar Shipppa, a kako stvari stoje, dovoljno sam korumpiran i navikao na vlast da neću predati štafetu nikome (osim ako ne odem na iznenadne master studije u Feniks kao Terza™), ostali bi na tome da nazivi timova budu narodni, tj. da se ne vezuju za originalne takmičarske timove, osim ako sam učesnik tako ne izabere.

 

Ligu bi trebalo smanjiti na 20 timova, kako bi bilo regularnije, tj. da svako sa svakim odigra po 2 meča.

Što se tiče sastava, mislim da bi se moglo demokratski izglasati o tih 20 učesnika. Prioritet bi svakako imali aktivni prošlogodišnji Champppionship igrači, kao i PPPremierligaši ispali u niži rang.

 

Ostatak bi se popunjavao novim takmičarima, kao i onima koji su bili neaktivni, a dali kakvo takvo obećanje o aktivnosti u predstojećoj sezoni. Vidim da se Adašević javno izvinio na ružnoj prošlosti ™, a beba je svakako dobar alibi. :D

Link to comment

ili podvojena licnost... mozda da na kraju imena pisemo pozicije iz prethodnih sezona u premier ligi (ako je bio drugoligas onda 0)? znaci, Spark 4.6, Lezilebovic 2.1 ili kako vec

Link to comment

ja ne bih da menjam, kao Металлург Шеффилд sam postao Pppremerligaš, tako bih i da nastavim. Металлург Лестер očigledno nema nikakvog smisla. a ne znam ni koje bismo ime dali Bustinovim Rumunima, on je četvrti iz čempppionšipa koji se plasirao u najviši rang.

 

što se tiče čempppionšipa, ako se dobro sećam konsenzus je bio da se puni do 20 da bi moglo normalno da se igra dvokružno, ali da se izbace neaktivni. adašević izmolio ostanak, šta je sa Ruxinom (110%)? treba malo pogledati stari topik, tamo smo uredno drukali mrtve timove. sve preko 20 bi išlo u treću ligu (ako ih ima dovoljno da se pravi) ili se kvalifikovalo za čempppionšip preko klasika. nek neko potvrdi da nisam sve ovo izmislio ako može.

Link to comment

ja ozbiljno razmišljam da se prijavim, igrao sam pre sto godina na nekom sajtu kojem sad zaboravih ime (biralo se tim iz svih liga petice, ako se ne varam) i od tad se nisam igrao do ovog World Cupa. i sad sam se primio opet.

 

al pre nego pristanem imam par pitanja:

 - koliko ovo realno uzima vremena tokom nedelje?

 - je l moguće menjati postavu u toku jednog kola ili su izmene automatske na osnovu inicijalnih podešavanja? meni ovo dosta znači, ne mogu da "čučim" kraj kompa i čekam utakmice.

 - je l dozvoljeno učestvovanje u PPP ligama ako platiš supporter nalog na sajtu na kojem se igra? pretpostavljam da bi to bilo ne-fer prema drugim PPPovcima jer obično vuče mogućnost većeg broja izmena i sl.

 

 

edit: naravno ako ima mesta i ako me primate :D

Edited by Svarog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...