Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

On 19.9.2020. at 20:50, vookela said:

Da li se neko igrao sa Gcam aplikacijom za Xiaomi telefone ? Navodno, poboljšava kameru i performanse...

 

Ogromna razlika, Xiaomi kamera je okej za snepšotove, kada nešto usput fotkaš, a Gcam je kada želiš da izgleda brutalno, pogotovo za noćnu fotografiju. 

 

1 minute ago, notenoughreasonsforclaire said:

Koje je onda najbolje rešenje u ovom slučaju?

 

Ne sećam se napamet, ali kada startuješ Xiaomi po prvi put, on ti nudi opciju transfera podataka sa starog telefona i samo isprati šta ti kaže. Možda možeš da instaliraš Mi Mover aplikaciju. 

 

Takođe, pogledaj i ovo https://www.androidcentral.com/how-transfer-data-your-old-android-phone-your-new-phone i ovo https://www.greenbot.com/article/2989988/how-to-get-everything-off-your-old-android-phone-and-onto-your-new-one.html

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 5.10.2020. at 14:49, copkillah said:

 

Ogromna razlika, Xiaomi kamera je okej za snepšotove, kada nešto usput fotkaš, a Gcam je kada želiš da izgleda brutalno, pogotovo za noćnu fotografiju. 

 

 

Tja. Nikakvo poboljšanje nisam primetio na 9 pro, a nije da nisam probao. Osim što noć pretvori u dan, a to i nije neka vrhunska ideja. Na kraju sam gcam batalio.

Link to comment

Ako se uzima telefon onda je omorika 2 2999 a ne 1999 što mu dođe dodatnih 24000 na ovih 30000 što na kraju ispadne tih 500-600 evra.

 

Sad vidim da je u stvari to jms_uk i rekao :D

Edited by Renegade
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...