Jump to content
Sign in to follow this  
Moća

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)

Recommended Posts

Caligula

Pazario sebi pocophone, zeni redmi note 8pro

look&feel, prezadovoljni smo.

mraki

Ja uzeo pred novu godinu Mi 9T, pominjao sam na drugoj temi.

Nije loše, ali neke stvari mi ipak ne rade kako bi trebalo, i nervira me baš.

Možda može softverski da se dotera ili nadje neka alternativa, moraću detaljnije da se pozabavim...

Edited by mraki

Skyhighatrist
3 minutes ago, mraki said:

neke stvari mi ipak ne rade kako bi trebalo

Šta na primer? I ja razmišljam o 9T...

Caligula

Meni se ne svidja ona popup kamera kod tog modela

mraki

@Skyhighatrist
Deezer stream mi često zakuca bez razloga, a nema inače problema sa prijemom signala. Nisam uspeo ni da namestim aplikaciju koju sam koristio za merenje razdaljine i brzine kod hodanja/trčanja. I pored svih mogućih odobrenja i high accuracy podešavanja za lokaciju, neće. Krene da meri i stane.

A do dan ranije su obe radile besprekorno na znatno slabijem telefonu. 
Rekao bih da je problem kod tih nekih aplikacija koje trebaju da rade na zaključanom ekranu. Generalno mi se ne svidja taj njihov softver... nešto je stvar ukusa/navike, a nešto se prosto na kilometar vidi da je kineske proizvodnje. :D

@Caligula

Meni se najviše i svideo zbog popup kamere, ne volim notch nikako. A za OnePlus mi se nisu davale pare.

Edited by mraki

Caligula

Uh, OnePlus :heart:

preskup jbg

Milosh76

Za par meseci izlazi Poco 2 :D  

https://mondo.rs/MobIT/Tech-Vesti/a1278906/Pocophone-X2-u-Srbiji-cena-prodaja-kupovina-Kakav-je-Pocophone-X2-Pocophone-X2-je-Pocophone-F2.html

Telefon podržava Hi-Res zvuk dolazi otporan na prskanje vodom (P2i standard) i sa Gorilla Glass 5 i spreda i pozadi. U prodaji će biti u bojama plavoj, ljubičastoj sa prelivom na roze i crvenoj sa prelivom u narandžastu.

Cena telefona je od 205, preko 220 do 255 evra za model sa 8GB RAM-a i memorije.

Telefon Poco Pocophone X2 očekuje se na tržištima izvan Kine (u kojoj se prodaje kao Redmi K30) i Indije do sredine godine, a tada bi trebalo da se pojavi i kod nas, o čemu ćemo potvrdu imati tek naknadno.

napadaj

Prošle godine sam kupio nov OnePlus 6 po dobroj ceni na KP, oduševljen sam telefonom. Skoro godinu dana ga koristim, nisam imao nikakve probleme, neverovatno je fluidan, ništa ne laguje, ne koči, ne glupira se, baš bez greške radi.

Sigurno će i sledeći biti OnePlus, kad dođe vreme da menjam ovaj.

El Guapo

Probajte Realme.