Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

13 hours ago, Anonymous said:

ružniji deo priče je da prilikom svakog većeg apdejta hoće da mu podebili GPS, treba mu večnost da se nakači.

To me i nateralo na reset, tako da od juče fercera kao sat.

Link to comment

Ja kupio neki HoDor™. Piše model AUM L29.

Platio ga 16 hiljada ali sam dobio i neki vaučer u vrednosti od dve hiljade dinara koji sam dao drugaru.

 

Telefon radi sve što meni treba. Ima veliki ekran, mogu da telefoniram i šaljem poruke i da igram Microsoft Solitaire u WC-u.

A instalirao sam mu i Foobar aplikaciju pa mogu preko njega da puštam muziku što je stvarno prednost jer su mi miš i tastatura ponekad udaljeni čak trideset ili više centimetara od šaka.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
On 18.8.2019. at 19:56, jms_uk said:

Tati na Redmi-ju 4 trokirao zvucnik [ne cuje se kad zvoni, ni kad ukljuci speaker u aplikaciji] - ima li neka preporuka za dobar servis u BG?

 

Bump!

 

Uzeo je neki externi bluetooth zvucnik, koji mu cini posao (kad se seti da ga ukljuci :lol: ) - ja bih radije da vidi da mu zamene/poprave zvucnik u telefonu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 27.8.2019. at 22:02, napadaj said:

Unified Remote, sjajna aplikacija za kontrolu

 

I zajebanciju po kladionicama dok se čeka istek extra tajma.

Samo ih prebaciš na IDG TV. U sekundi polovina izgubi ten, a kladionica zasvira kao vašarska šatra.

Link to comment
27 minutes ago, zmanic said:

 

I zajebanciju po kladionicama dok se čeka istek extra tajma.

Samo ih prebaciš na IDG TV. U sekundi polovina izgubi ten, a kladionica zasvira kao vašarska šatra.

 

To samo sa smart televizorima? I kako uopšte može kad nisu prethodno upareni uređaji?

Link to comment

Nije bitno smart - nesmart, to je univerzalni IR daljinac.

Nema sta da se uparuje mnogo, kladionice ne štede, uglavnom imaju TV jkednog ili dva brenda. Ti svoj program Unified Remote prethodno uparis sa bilo kojim LG; Samsung, Soni ili drugim brendom, i uneseš programiran mobilni za dve tri ili više marke TV.

Neuparenim eventualno možeš da vršiš uparivanje i samo ugasiš - upališ par puta dok te ne provale. Akoje dostupan neki poznati STB, recimo CISCO koji isporučuje SBB, onda možeš da  se vrzmaš i oko njega dok čekaš kafu/piće i menjaš kanale na više TV istovremeno, isto dok ne skontaju.

 

Edited by zmanic
Link to comment
5 minutes ago, zmanic said:

Nije bitno smart - nesmart, to je univerzalni IR daljinac.

Nema sta da se uparuje mnogo, kladionice ne štede, uglavnom imaju TV jkednog ili dva brenda. Ti svoj program Unified Remote prethodno uparis sa bilo kojim LG; Samsung, Soni ili drugim brendom, i uneseš programiran mobilni za dve tri ili više marke TV.

Neuparenim eventualno možeš da vršiš uparivanje i samo ugasiš - upališ par puta dok te ne provale. Akoje dostupan neki poznati STB, recimo CISCO koji isporučuje SBB, onda možeš da  se vrzmaš i oko njega dok čekaš kafu/piće i menjaš kanale na više TV istovremeno, isto dok ne skontaju.

 

kakve bedastoće :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...