Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

jebote, blagi zasu, izgleda bas ko kineska kopija ajfona.

ne bih to rabio da mi plate.

 

 

vidis, nije kopija. kopija je neki huawei ili kako se to vec pise koji sam drzao u ruci i koji je pljunuti ajfon spolja. ovaj nije, u ruci vise lezi kao neka nova nokia. xiaomi samo sledi dzobsovu logiku ultimativnog user friendly interfacea i tu se zavrsava slicnost. zapravo se ovde kralo sa cega se stiglo, sa windowsa su ukrali litemode, imaju svoj messenger kao blekberi i naravno xiaomi cloud.

 

realno, ovo je ludnica za 100e. sacu kupim za zenu redmi note, taj je veci (phablet).

Edited by gazza1
Link to comment

vidis, nije kopija. kopija je neki huawei ili kako se to vec pise koji sam drzao u ruci i koji je pljunuti ajfon spolja. ovaj nije, u ruci vise lezi kao neka nova nokia. xiaomi samo sledi dzobsovu logiku ultimativnog user friendly interfacea i tu se zavrsava slicnost. zapravo se ovde kralo sa cega se stiglo, sa windowsa su ukrali litemode, imaju svoj messenger kao blekberi i naravno xiaomi cloud.

 

realno, ovo je ludnica za 100e. sacu kupim za zenu redmi note, taj je veci (phablet).

ma zajebavam se, uvek sam u fazonu sto bolje vrednosti za dati novac.

 

doduse i nije mali novac u pitanju kod ovog mi4, nije da se nisu mogli otvoriti i za kakvog dizajnera, makar kineza.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Meni na carini već 10 dana Coolpad F1. Valjda me neće rebnuti baš mnogo.

Meni stigao F1 za drugara i procenili ga na 70$ i carina je bila 2k dinara. Nije mi jasno kako i zasto i jos su otvarali paket.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...