Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ajd da budem dosadan. Više ti se isplati ako si u mogućnosti da u Mts-u uzmeš pretplatu na pola a da sam kupiš mob.

 

Inače utzeo sam pre par dama Xiaomi Redmi Note 5 4/64 i mob izuva na mesto.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Ajd da budem dosadan. Više ti se isplati ako si u mogućnosti da u Mts-u uzmeš pretplatu na pola a da sam kupiš mob.

 

Inače utzeo sam pre par dama Xiaomi Redmi Note 5 4/64 i mob izuva na mesto.

fala moco, ali da je u teoriji tako znam i sam :)

u praksi je kod mene drugacije, no nije to ni bitno

 

cisto me zanimalo, ako neko ima iskustvo

odavno ne pratim trziste telefona, meni se to sve svodi na isto, a vidim imaju pun kurac modela u ponudi

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jutros je zvanično predstavljen OP6T, i prema očekivanjima glavna novina su manji notch I senzor za otisak prstiju je ispod displeja. Ostali detalji (osim baterije, koja je za nijansu veća od OP6) su maltene identični prethodnom modelu. U svakom slučaju, Oneplus se vremenom sve više ustaljuje kao jedan od najboljih brendova u industriji. Ako nekoga zanima detaljniji opis, ispod je recenzija sa XDA
https://www.xda-developers.com/oneplus-6t-review/

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
  • 3 months later...
43 minutes ago, Frank Pembleton said:

koliko para?

Uzeo sam preko VIP-a, tako da ce na kraju da ispadne oko 46.000.

Na sajtovima moze da se vidi da ga ima za 270-280 evra, u Kragujevcu sam ga nasao samo u jednoj prodavnici po ceni od 38.900, a i to nisu imali na stanju trenutno nego za par dana, tako da sam na kraju odustao od mlacenja i uzeo ga kroz paket.

Link to comment

Xiaomi stvarno nudi odlicne telefone. Ja sam uzeo pre godinu dana redmi note 5 i za tih nekih 200e koliko je bio, ako se ne varam, meni je ovo ispala odlicna kupovina. I danas radi kao prvog dana, kamera, baterija, brzina, za moje potrebe sve odlicno.

Link to comment

Jel neko od vas imao problem sa MIUI interfejsom oko Xiaomi telefona. Hoce moja lepsa polovina da ga pazari pa se pita hoce li to predstavljati potencijalnu bombu ?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...