Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Hvala x500 :)  Narucio sam bio taj Doogee x50, 60€, pa se predomislio i narucio Leagoo KIICAA Power duplo boljih karakteristika, veci ekran, za 80€. Javicu kakav je kad ga dobijemo i probamo.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Hvala x500 :)  Narucio sam bio taj Doogee x50, 60€, pa se predomislio i narucio Leagoo KIICAA Power duplo boljih karakteristika, veci ekran, za 80€. Javicu kakav je kad ga dobijemo i probamo.

Kipo,

Welcome to the club :)

 

Pozdrav, x500

Link to comment

Stigo ovaj kinez. Šta znam, tel je podebeo, fino radi youtube, pri čemu se ne grije na sredini kako su opisivali, niti je kamera nije loša kako su je opisali. 2x zakovao, 2x sam iskočio iz aplikacije, nakon apdejta još nije. Ostalo je kako je opisano. Neloš, ali ništa posebno, osjećaj u ruci kao da držiš kineski tel. I da, nemam vremena da gledam kako, ali go telefon, sa preinstaliranim osnovnim aplikacijama, zauzima skoro 12/16GB prostora.

Link to comment

Koji procesor imaju vaši Kinezi? Redmi 3 ima snapdragon, gledam redmi 6 a on ima Helio pa se pitam da li je razlika drastična ili samo na papiru tj neosetljiva

Link to comment

ja sam bacio oko na onaj Mi8, a sviđa mi se i onaj Redmi 2s i zanima me da li neko slučajno ima bilo kakvog iskustva sa ova dva modela iz prve ruke, pogotovo me zanima kamera?

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Redmi Note 5 odlican, pgotov ako se uzme o uobzir cena. Sve radi glatko, MIUI 10 je bombonica, baterija drzi i dva dana (12-14 SOT) ako se ne jase (igra), ekran je povelik ali ne i sam telefon. Sad kamera je diskutabilna, nekad daje perfektne rezultate, nekad se mora malo cackati sa razlicitim modovima da bi se dobilo nesto zadovoljavajuce. Meni je ok jer mi to nije najbitniji aspekt telefona. Ko je pri novcu neka gleda Mix S2 , ako je i upola bolji od Note 5 onda je zver. 

Link to comment

Mora malo trgovacka marza da se nabije, mada ne vide se karakteristike... nisam obrisao kameru ili fokusirao dovoljno.

kolko sam video skoro svaki njihov ima i neku lite verziju?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

zar nismo imali jos neku temu o mobitelima™? :O

u svakom slucaju, posto vidim da ima i kineza u ponudi, uklapam se sa pitanjem

 

dakle, jel uzimao skoro neko fon uz postpaid u mts-u?

ima neki model koji (ne)preporucujete?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...