Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

34 minutes ago, Moća said:

Za bolje i nisi.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 

 

Krivo ti je sto nisi ti imao priliku da me uradis za tih dodatnih 20-30 evra nego ovaj Bg baja...

Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

... mi je rekao da nemam Redmi note 4 koji sam narucio i platio nego 4x, nesto jeftiniju varijantu...

 

Ne mora da znači. Ima ta četvorka i nekolko varijanti za indisjko tržište.

Taj telefon dolazi u najmanje 7-8 varijanti sa različitim ekranima, procesorima i kamerama i teško ih je razlikovati.

Link to comment

Stigao Redmi note 5 Global 4/64 . Prezadovoljan iako i na RN4 nisam mogao da se zalim. Ekran 6 inca ali je sam telefon samo nekoliko millimetera duzi od RN4. Leti, ne greje se, baterija 12 - 14 sati SOT uz igranje igrice. Kamera nekad perfektna nekad je treba malo cackati da bi se dobili bolji rezultati. Cekam MIUI 10 ovih dana. Izaslo me sa placenom carinom oko 240e a vidim da se i kod neovlascenih prodavaca moze naci po slicnoj ceni. Preporuka 

Link to comment
On 5.6.2018. at 14:29, defibrilator said:

Stigao Redmi note 5 Global 4/64 . Prezadovoljan iako i na RN4 nisam mogao da se zalim. Ekran 6 inca ali je sam telefon samo nekoliko millimetera duzi od RN4. Leti, ne greje se, baterija 12 - 14 sati SOT uz igranje igrice. Kamera nekad perfektna nekad je treba malo cackati da bi se dobili bolji rezultati. Cekam MIUI 10 ovih dana. Izaslo me sa placenom carinom oko 240e a vidim da se i kod neovlascenih prodavaca moze naci po slicnoj ceni. Preporuka 

 

Ovi majstori, šatro generalni uvoznici, ga prodaju za 30.000 verziju 3/32.:isuse:

Inače, ne verujem da postoji bolja kupovina trenutno od ovog uređaja...

Link to comment
  • 1 month later...
On 24.7.2018. at 18:05, kipo said:

Šta je best buy za 50 evrića?

Kipo,

Nisam nista video za te pare. Za 70-80 EUR mozes naci neki DooGee (koristio sam ga 1,5 godinu), Cubot (trenutno imam Hafury) ili Ufefone (vozio ga je moj klinac godinu dana).

 

Pozdrav, x500

Edited by x500
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...