Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Pa onda se opusti niko te ne tera da ih kupis a sa druge strane Zlom pao sa metar ipo na metalni deo sprave sto mislim da nijedan fon ne bi preziveo a ne samo kinezi.

Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Baterija se definitivno dosta brze prazni nego ranije i na mom Redmi note 4, nesto su cackali sto ne valja. Ono sto je jos gore je da sam ga malopre u teretani ispustio sa police od jedno metar i po, pao je direktno ekranom na metalni deo sprave i toliko je prso ekran da bi neko pomislio da je udaren cekicem ili necim slicnim. Ili je tesko sranje ili neverovatan splet okolnosti ali sam najebao, cak se i sam telefon blago iskrivio. Pakao.

 

Meni je LG G2 kad je izašao ispao iz džepa sa pola metra na pod autobusa, sav se raspao, imao sam ga cca 1 dan, i odmah sam se istovario 220e za novi ekran koji sam čekao 40+ dana....


Drugim rečima, nije do telefona ima i do šipke :D 

Link to comment

Ma da sam pustio da padne, cenim da mu ne bi bilo nista ozbiljno jer mi je vec ispadao i na ekran (za koji nemam zastitno staklo, kreten) i na pozadinu, i nista. Ovo sad je bio pokusaj hvatanja telefona da ne ispadne ali sam uspeo da ga ubrzam i zakucao se u donji deo neke sprave, u cetvrtasti metalni deo, bas onako muski. Bez obzira na sve okolnosti i verovatnu cinjenicu da bi retko koji ovo preziveo bez posledica, jako sam se smorio. Displej + zamena su 6000din ovamo gde sam pitao ali nije poenta u tome nego kako se to uopste dogodilo, ovo mi je prvi fon kojem lomim ekran u 100 godina koriscenja istih... Sranje.

Link to comment
14 hours ago, Zli Gli said:

Baterija se definitivno dosta brze prazni nego ranije i na mom Redmi note 4, nesto su cackali sto ne valja. Ono sto je jos gore je da sam ga malopre u teretani ispustio sa police od jedno metar i po, pao je direktno ekranom na metalni deo sprave i toliko je prso ekran da bi neko pomislio da je udaren cekicem ili necim slicnim. Ili je tesko sranje ili neverovatan splet okolnosti ali sam najebao, cak se i sam telefon blago iskrivio. Pakao.

samo kupuj kinesko. vele da je tamo kontrola kvaliteta najbolja usvjet :fantom:

Link to comment

Salu na stranu, mislim da ovo nijedan telefon ne bi dobro poneo jer sam mu dao dodatno ubrzanje, prakticno ga overio. Kako god, nadjoh displej sa ugradnjom za 45 ojra pa cu odraditi, valjda ce biti sve ok.

Link to comment
18 hours ago, Lezilebovich said:

A sto ?

duga priča, ukratko, neke jako značajne i bitne firme za razvoj elektronike i zabave su propale zbog raznoraznih kineskih klonova, kloniraju, ne razvijaju, kradu, a razvoj je skup

Link to comment
1 hour ago, renne said:

duga priča, ukratko, neke jako značajne i bitne firme za razvoj elektronike i zabave su propale zbog raznoraznih kineskih klonova, kloniraju, ne razvijaju, kradu, a razvoj je skup

pa to radi 2/3 firmi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...