Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

 

1 minute ago, ToniAdams said:

Jbg nije impresivno al je bolje od onog prvog što si navela. 

 

evo sad gledam, ekran, za 1 sat i 26 minuta potrošio 9% od tih 20

 

tačno, nije impresivno, ali valjda nije ni loše

 

ed.

dakle ekran, daleko najveći potrošač

Edited by dùda
Link to comment
  • 5 weeks later...
On 12/6/2017 at 15:56, radisa said:

Dobar je to phone za te pare, nemoj da te moja muka pokoleba... :)

Posle reseta radi odlično opet, oet je sve na MI Cludu, pa idemo iz početka, ako usere, znam gde su podaci...

Opet isto, opet se zaključao iz čista mira, opet reset, opet skidanje sa clouda, opet podešavanje mailova... Jebem ga...

 

Ni 4 meseca nije prošlo...

Link to comment

@dùda Dudo, to su savim ok cifre. Trajanje baterije meri se po "screen on time" kategoriji tj parametri koje si navela su u najgorem slučaju prosečni. 6 sati SOT-a je i više nego pristojno, ako se ne varam, toliko si rekla. 

 

Pri tom, tek si /bila/ dobila fon pa ga stalno čačkaš, kada to prođe, situacija će biti još bolja.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 10.11.2016. at 23:32, x500 said:

Pazario sam pre 2 dana DooGee x5 Pro za 75 EUR. Prvi utisci su sasvim OK :)

Posle 1,5 godinu telefon lagano umire :( Stradao mu je konektor za USB. Popravka od pree 6 dana je trajala 3 dana. Sledi mu jos  jedno otvaranje.

 

Sve u svemu, 50 EUR godisnje je sasvim OK trosak za obican telefon.

 

 

Link to comment

Meni crkava baterija i posle dve godine moram da menjam. Najprecenjenije govno od tehnike ikad izmisljeno.

Masina za ves, das 400e i traje barem 10ak godina, kao i vecina kucne tehnike, sto puta se amortizuje i plus stvarno radi neki posao.

Link to comment

Ae da probam i ovaj Xiaomi A1.  64GB memorije, klot Android... Nikada nisam dao više para za telefon :fantom: al kilavljenje sa budžet LGjem je prevršilo svaku meru. Da vidimo koliko će ovaj da izdrži. Jedino što je brutalna kopija iPhone, ne znam kako ću ovim fenserima na poslu na oči. Bar kad odem kod kolega preko, da nemam više najgori telefon u kancelariji. Samo najjeftiniji.

U jebote, ima i senzor za otisak prsta! 1Password se otključava sam od sebe.

Edited by Zabalujev
Link to comment
53 minutes ago, Lord Stef said:

Koju verziju MIUI koristis? Ovih par poslednjih kao da brze jedu bateriju nego ranije.

Android 7.1.2

MUI 9.5.5.0

 

 

 

Link to comment

Aha, taj bi trebalo da je najnoviji za tvoj telefon. Generalno sve verzije nakon 9.2 imaju malo brze praznjenje. Ja sam razmisljao da ga vratim na neku od starijih verzija ali previse komplikovana cela ta procedura, a i ovako mi baterija istera ceo dan uz solidno drndanje. Mozda letos odradim neki custom rom ako me ne bude mrzelo previse, LinegaeOS ili Pixel experience teraju android oreo.

Link to comment

Imam najavu da ce pasti zamena. Mladji klinac hoce da ga prisvoji u zamenu za njegovog Cubota sa slomljenim staklom. 

 

Niko se nije otimao o DooGee, osim kada su im prazne baterije a hoce da ubiju vreme. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Baterija se definitivno dosta brze prazni nego ranije i na mom Redmi note 4, nesto su cackali sto ne valja. Ono sto je jos gore je da sam ga malopre u teretani ispustio sa police od jedno metar i po, pao je direktno ekranom na metalni deo sprave i toliko je prso ekran da bi neko pomislio da je udaren cekicem ili necim slicnim. Ili je tesko sranje ili neverovatan splet okolnosti ali sam najebao, cak se i sam telefon blago iskrivio. Pakao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...