Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne mogu bas tacno da se setim, ali cini mi se da Arena NCAA basket nije prenosila ni prosle godine do martovskog ludila. Ili jesu!?

Ovo za ABA-u ne verujem, vec mesecima najavljuju da imaju pravo prenosa istih. 

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Hrvoje Sliskovic @hsliskovic  ·  44m

There's strong rumour that #SportKlub will get rights of @ABA_liga this season in Croatia, Serbia, Slovenia, BiH instead of #ArenaSport

Kad bi im jos maznuli i TSL bilo bi super.

Link to comment

neko je pisao prije par dana da sk uzima cl i tad sam se ponadao da bi mogli da se podijele da jedni prenose kosarku, a drugi fudbal, prije svega da arena preuzme nba i prenosi kako bob zapovijeda.

 

bice zanimljivo kako ce sk da uskladi abu s premier ligom, primerom, formulom, tenisom, hiljadu manjih fudbalskih liga i cime sve ne sto se iskljucivo odrzava vikendom.

Ja sam pisao :)

Imaju sedam kanala, sve će stati

Edited by renne
Link to comment

Ja ne mogu bas tacno da se setim, ali cini mi se da Arena NCAA basket nije prenosila ni prosle godine do martovskog ludila. Ili jesu!?

Ovo za ABA-u ne verujem, vec mesecima najavljuju da imaju pravo prenosa istih. 

 

Jesu. Jednu nedeljno mislim. Sunce ti jebem kako su oni prsli. Mislim,logički mi deluje da ne mogu ovako da prsnu.da ako će ovi da im otmu sve ovo,da i oni moraju u obrnutom smeru,nba bi bio san snova,ali ne znam više ni šta da mislim.

 

Edit. Sad čitam u onim odgovorima da piše da će prenositi ABU,našu,endesu i grčku ligu,znači ko i prošle godine. Odgovor je od 17.9. Mada ne bi bilo prvi put da nešto najavljuju pa da ispale. Tako su najavljivali da će prenositi francusku drugu u fudbalu pa ništa. Mislim nije neka šteta,ali su najavljivali.

Edited by theanswer
Link to comment

Pa veliki vođa ne da više pare, logično je

 

Uveli su peti kanal na IPTV i taj arena paket neće biti deo osnovnog paketa valjda od 1.1. pa ako očekuju da će neko zapravo da im plati taj paket,logično je da će imati nešto da ponude.

Link to comment

A na Areni upravo izaslo ovo:

 

Da li je Arena Sport sigurna sto se tice prenosa ABA kosarkaske lige za sezonu 2014/2015? Pojavila se informacija da će drugi kablovski operater da prenosi ABA ligu naredne sezone. Da li je to tačno?

 

Poštovani,

TV Arena Sport je i ove takmičarske sezone 2014/15 obezbedila direktne prenose ABA košarkaške lige.

 

:o

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...