Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Hala je sagradjena na mestu stare koju je koristio samo MZT.

 

Zato su i dobili pravo koršćenja, a hala je prvenstveno namenjena RK Vardar koji spada u top8 timova u rukometu. Sem dva grba i 10 fotografija na zidu sve je u bojama Vardara.

 

Da se razumemo, meni je super što je MZT dobio nov bolji dom, samo nisu oni uložili denar već neko drugi. Oni to samo koriste.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

bolje boris nego bojan

meni je boris iz nekog razloga nebrojeno puta simpaticniji od brata mu

a skupice oni ok sastav, makar na pocetni entuzijazam ako nista drugo, e sad koliko ce to da opstane i dokle mogu da doguraju pitanje je

u svakom slucaju meni je drago da se kosarka igra i u nekom kosarkaskom mestu u unutrasnjosti

da je srece pa da i sloga igra neko ozbiljnije takmicenje, a o tome koliko nam fali jedini pravi kosarkaski centar pored morave suvisno je i govoriti :(

Link to comment

bolje boris nego bojan

meni je boris iz nekog razloga nebrojeno puta simpaticniji od brata mu

a skupice oni ok sastav, makar na pocetni entuzijazam ako nista drugo, e sad koliko ce to da opstane i dokle mogu da doguraju pitanje je

u svakom slucaju meni je drago da se kosarka igra i u nekom kosarkaskom mestu u unutrasnjosti

da je srece pa da i sloga igra neko ozbiljnije takmicenje, a o tome koliko nam fali jedini pravi kosarkaski centar pored morave suvisno je i govoriti :(

 

Bojan je vec tamo.

Link to comment

Bojan je najveci mesar nase kosarke. Govno je tesko povredilo nekoliko igraca u svojoj karijeri i takve treba terati iz sporta.

 

Drago mi je zbog Metalca, zasluzili su kad se sve ukupno pogleda. Samo jos da srede vise onu halu i da ne dozvole kretensko ponasanje predsednika.

Link to comment

Bojan je vec tamo.

Nisu ga registrovali i mislim da nije bio na pripremama. Najpoznatiji igrači su im kudravi Teo za siromašne i Igokein Jošilo, a potpisao im je i ovaj Majstorović sa Zvezdinih priprema i neko krilo iz Mrkonjić-Mladosti. Rekao je trener za novine da traže tri igrača sa ABA iskustvom, što znajući Metalac znači pet do sedam. Mogao bi neko iz Valjeva ili okoline da pokrene thread o njima, kapiram da će biti često prenošeni i imati mnogo dolazaka i odlazaka do januara.

Link to comment

pa bojan maltene svake sezone odigra bar neki mesec kod njih

u proseku sutne od 5 do 10 puta za tri poena, nekad nesto i ubaci

Bakic ima skroz dobre procente u prosloj sezoni u Metalcu, 38% za tri, 55% za dva i 88% bacanja.

Link to comment

:D care

juce sam te se setio, kad sam hteo nekom da prikazem da markovic sutira nekoliko puta bolje za tri od derika

 

ne znam za proslu sezonu, ali pre dve ili tri sezone, je bas nesto suludo mnogo sutirao i nije mu islo

al dobro, prosle sezone je pored sebe imao petra popovica pa mu je bilo kud i kamo lakse :P

 

 

a kad smo kod petarda, sta li je sa ivom, nema ga (pre)dugo, voleo bih procitati njegovo misljenje o ovom prvenstvu

Link to comment

Ja kad sam gledao Metalac uglavnom je imao dosta dobar procenat suteva iz igre i to je uzimao suteve iz igre 1 na 1, iz pika ili suteve nakon bloka. Ne znam da li ima do toga da su zglobni obruci u hali u Valjevu takvi da imas osecaj da sta god da bacis na kos uci ce :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...