Jump to content
IGNORED

€-Liga i ostale Evropske lige

Shaq

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Timmi

8

• ravena

21

• Veletin

7

• Shaq

46

Top Posters In This Topic

Makabi bolno ogranicen na poziciji 1.

Barselona je dobro vodjena ekipa i bez pojacanja je rutinski slavila u jednom od najtezih gostovanja.

donekle se vidi da ce Fenerbahce (bez obzira na danasnji poraz), CSKA, Real, Olimpijakos i Barselona biti u prvih 5.

ostaje da se vidi ko ce zauzeti ta 4 mesta i koja ce to jos tri tima (a skoro svi imaju svoju sansu da se nadju na tim mestima) biti u 8.

vazan mec prekosutra i za Zvezdu i za Baskoniu.

ko izgubi rizikuje cak cetiri poraza u nizu.

missim da se za 6 ekipa(cska, fener, real, oly, barca i pao ) ne postavlja pitanje dal ce biti u prvih 8..

tako da u sustini borbu za preostala 2 mesta, kako sada stvari stoje vodice otprilike nekih 6-7 ekipa..

mada prilicno je izvesno da ce vec koliko kroz 5 kola, taj broj od 6-7 ekipa koja je bore za preostala 2 mesta,  u najmanju ruku prepoloviti.. :fantom:

missim da se za 6 ekipa(cska, fener, real, oly, barca i pao ) ne postavlja pitanje dal ce biti u prvih 8..

tako da u sustini borbu za preostala 2 mesta, kako sada stvari stoje vodice otprilike nekih 6-7 ekipa..

mada prilicno je izvesno da ce vec koliko kroz 5 kola, taj broj od 6-7 ekipa koja je bore za preostala 2 mesta,  u najmanju ruku prepoloviti.. :fantom:

ne slazem se za atinske zelene.

efes, baskonia, darusafaka su ekipe koje su barem u egalu sa njima.

imaju 3-1, ali nisu igrali ni sa jednom top ekipom.

ne slazem se ni sa ovim drugim.

panatinaikos, darusafaka, baskonia, efes, makabi. tu svako svakog moze da dobije.

nista nije izgubljeno ni za ostale. jedino ce ekipa iz zelene sume biti u problemu ako izgubi i drugi mec kod kuce (protiv dfake). :fantom:

Pa nije li bas ta ista ekipa pravila faul na Milosavljevicu na 3/4 terena u zadnjoj sekundi pre nekoliko godina? S tim sto je Gagi jbg masio 2 bacanja...

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

jeste. Gagi je masio sva tri, pre toga takodje oba kad je DrGordon prikucao. :fantom:

bek - suter, sta reci. :fantom:

faul je pravio Ford u produzetku na +3 za Bamberg.

i sta kazes, ne postavlja se pitanje za PAO? :fantom:

pogresan takming za dovodjenje i pogresna uloga. govorim o Burusisu.

nisu majstori da pogode igraca kao sto to radi Baskonia.

jos im fali i zamena na 1 i to jako skupa zamena. :fantom:

da li je neko osim mene primetio simetricnost tabele najjaceg evropskog takmicenja? :fantom:

mec zvezda - baskonia se verovatno pusta beskonacno mnogo puta negde u paklu.

mogu misliti kako su se osecali navijaci CZ posle ovog meca.

primer Galatasaraja pokazuje da u kosarci zbir vrednosti igraca ne cini tim.

ko odavde ne bi prihvatio jednog Smita, Diblera, Dentmona, Micova, Silba, Plajsa, Deja, Tompsona, Tajusa u svom timu?

roze uprava/radonjic podsecaju na igraca koji moze da pogodi samo preko ruke, a sam nikako.

u poslednje dve sezone dovedeni su: Kuzmic, Bjelica, Dzenkins, Volters, Mekel, Tompson, Sorcijanitis, Stimac, Micic, Kinsi i Miler.

poslednja dvojca su dosla naknadno, ostalo je ili go prosek ili promasaj. osim Kuzmica.

zvezdin problem je sto taj igrac pod kosem mora biti centar (osim ako ne zele da gledaju Bjelicu na 5), a mora da ima i 15-20 poena u rukama (inace je reket, kao i tim, do kraja popunjen pomocnim opcijama). sitnica - ta 2u1 igracina trazi sedmocifren ugovor.

Bjelica moze da bude 2.opcija na 4 ili 5. problem je sto je Mitrovic jos gori. ako je neko zamislio da ovaj moze da bude vazan sraf u ekipi. 

Simanic kad ojaca moze u sastav, evroligu moze da igra ako se Mega plasira u nju.

jedino gore resenje od Bjelice bio bi Savanovic. los za nosica, a skup.

ali, takvi su bili i Mekel i Sofoklis i Tompson, a i Volters mi se cini kao jak materijal.

Edited by ravena
  • 2 weeks later...

sta sad kazemo na ovu smelu prognozu? :fantom:

• 3 weeks later...

bravo za Trinkijerija, zasluzio je i on i momci koje vodi. 

tako se igra el, mali budzet, poslednje mesto, ali od 8 poraza, 5 su bila buvalno na jednu loptu, a na 2 su se odlicno drzali.

jedino su u Kaunasu odigrali losije.

sto im neko ne objasni da je BBL prioritet? :fantom:

sta sad kazemo na ovu smelu prognozu? :fantom:

kazemo, da sam bio u pravu 1/1.. :fantom:

onih 6 ekipa sto sam nabrojao su u prvih 8, a preostale dve ekipe koce ce se boriti za poziciju u 8, su efes i makabi.. :fantom:

kazemo, da sam bio u pravu 1/1.. :fantom:

onih 6 ekipa sto sam nabrojao su u prvih 8, a preostale dve ekipe koce ce se boriti za poziciju u 8, su efes i makabi.. :fantom:

6+2 je 8, kako ce se to boriti?

shvatas li sta si lupio?

gde su ti Baskonia i Darusafaka?

aj procitaj opet.. :fantom:

pa ja se ne slazem da je PAO safe bet in.

najlakse je prognozirati da jak Fener, 12-13 igraca Olija, Barse, Reala i CSKA idu dalje.

takodje, najlakse je prognozirati da Bamberg, Zvezda, Zalgiris, Galata, Armani nece u 8.

tvoje misljenje:

ko ce u 4 (i imati prednost domaceg terena)?

ko ce u 8?

moja prognoza:

1. CSKA, 2. Real, 3. Olimpijakos, 4. Fenerbahce, 5. Baskonia, 6. Barselona, 7. Efes, 8. Panatinaikos, 9. Darusafaka, 10. Makabi, 11. Armani, 12. Uniks, 13. Bamberg, 14. Galatasaraj, 15. Zalgiris, 16. Crvena zvezda

dakle nista.

najlakse je prognozirati da ce Olimpijakos i Fenerbahce u 8, a Zalgiris i Zvezda ne.

jedno pitanje:

kako je Jared Sullinger - Dzared Salindzer, a Chase Budinger - Cejs Badinger? wtf?

• Create New...