Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

Realno dugo nije bilo veceri da se region bivse YU nije obrukao. Sada je samo na Rijeci ostalo da napravi pozitivan rezulat. Partizan potpuno neocekivan remi sa Tottenham-om, doduse Englezi su najnemotivisanija nacija u ovom takmicenju, ali s'bzirom na sve prilike zadnjih godina u srpskom fudbalu ovo je dobar rezultat. Dinamo je razbio Rumune sa 5-1, Sudani trostruki strelac, njima ti stranci uvek zablistaju. Steta je sto je klub postao privatna prcija one prostacine Mamica, sto je potpuno oteralo ljude sa stadiona. 

 

Inace dok ovo kucam, sjajna sansa Krsticica za Rijeku, sam 1-1 posle dobrog prijema, ali sut preko precke. Oni su mi najsimpaticnija ekipa od svih iz komsiluka i voleo bih da naprave korak dalje.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Ovaj Benitez je teška tranja od trenera!

 

Napoli u ozbiljnom padu, ne pamtim da sam ih gledao a su igrali losije u poslednjih nekoliko sezona.

Kakav god bio Benitez kao trener, kad udje u polje transfer politike je katastrofalan. Koliko je samo besmislenih igraca navukao, neverovatno.

Kako god, ovde im zelim da doguraju sto dalje, kao i svim ovim ita ekipama, uostalom. Nije lose da im nesto odvlaci paznju od prvenstva.

Link to comment

Kakav god bio Benitez kao trener, kad udje u polje transfer politike je katastrofalan. Koliko je samo besmislenih igraca navukao, neverovatno.

 

Ovu reputaciju on vuče još iz Valensije, ja sam se nadao da je neće opravdati u LFC ali jebiga. Oteraš Xabi Alonsa da bi napravio mesta za GeriBerija, onda te Barry odjebe a ti kao plan B uzmeš operisanog Aquilanija, koga godinu dana čekaš da se oporavi a onda ga pošalješ nazad u Italiju na pozajmicu... i konsekventno popiješ otkaz.

Link to comment

Ovu reputaciju on vuče još iz Valensije, ja sam se nadao da je neće opravdati u LFC ali jebiga. Oteraš Xabi Alonsa da bi napravio mesta za GeriBerija, onda te Barry odjebe a ti kao plan B uzmeš operisanog Aquilanija, koga godinu dana čekaš da se oporavi a onda ga pošalješ nazad u Italiju na pozajmicu... i konsekventno popiješ otkaz.

 

Upravo to. Iz Napolija je oterao De Sanctisa (jes vremesan, al moze da pruzi jos koju sezonu), a doveo onog nesretnika Cabrala (covek je u Brazilu imao nadimak mão de alface, sto znaci salatoruki, stob opet trebalo da znaci nesto). Sad je skartirao Behramija i Dzemailija, samo da bi, kada nisu uspeli da nadju boljeg, zadrzao Gargana. Nacin na koji je potrosio pare koje je Napoli zaradio jednom u milion godina ce vrlo verovatno gurnuti klub u prosecnost u narednom periodu. Jedan dobar, pa dvojica koji govore spanski/portugalski. Ghoulam, Mertens i Jorginho, recimo, su odlicna pojacanja za razumne pare, sve ostalo daje jako tanke rezultate za sada.

Link to comment

Steaua dala 6 golova za 22 minuta :o

 

Imao je Aalborg u prvom poluvremenu 1 na 1 sa golmanom, pa su promašili. Drugi gol Steaue je došao iz penala, za koji je sudija neopravdano pokazao crveni golmanu. Aalborg je prošao Dinamo u kval. za CL na sreću, tako da ovo je čist bonus što igraju. Ovo ne umanjuje igru Steaue, koja je igrala dobro.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...