Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

Koliko Jonathan pojma nema :Hail: , nije da je to nesto sto nismo shvatili za prethodne 3 godine ali svaki put se iznova fasciniram. Jebo li ga Mazzari da ga jebao.

 

Kova standardno fenomenalan, M'vila ce biti odlicno pojacanje a i Dodo za sada djeluje ok, defanzivna trojka mi se jako svidja, tesko cemo primati golove ove sezone. Treba nam neko ko ce igrati sa Icardijem u paru ili malo iza njega posto Botta nije fudbaler, a ni Osvaldo niti Palacio ni najmanje ne ulijevaju povjerenje.

Link to comment

Prodaju valjda i Guarina i Rickya, to bi trebalo znaciti da ce nekoga i dovesti do kraja transfer prozora™ jer osim startnih veznjaka Matea, Hernanesa i M'vile ostajemo samo sa neupotrebljivim Kuzmom i Obijem i ajmo reci Medelom koji moze uskociti na zadnjeg veznog.

 

Nadam se samo da ce kad Nagatomo zaigra Jonathan trajno na klupu, sve nekako i mogu istrpiti ali njega kad vidim padne mi mrak na oci. Evo sad ga ja u prvom poluvremenu Kovacic savrseno izbacio 1 na 1 s golmanom i faci oba puta pobjegla lopta, nije uspio primiti, pa to ni na fudbalu u balonu nema.

Link to comment

Dodo gol i asistencija... :D

 

 

@crtamorasi

 

 

Ovo su ribari amateri ne primaj se odmah.

 

Dobar je posao Dodara za obe strane, njemu lezi pozicija koju ima u Interu, nama odgovaraju pare koje smo uzeli za njega.

Link to comment

Dve pete Borusije izbacuju celu odbranu Sarajeva. Jbg i da su Sarajlije iskoristile prethodnu sansu i polusansu ovi bi verovatno samo dodali gas i pregazili ih, prevelika je razlika u klasi.

Link to comment

Videh i da je Dinamo ponovo poveo, strelac Cop, kao i kod prvog gola, s'tim sto ovaj drugi nije iz penala. Nesto mi mrsko da ih gledam posto mi rola RNK Split na racunaru i spremam se da pustim Rijeku na Hrt-u da ide u pozadini.

Link to comment

Videh i da je Dinamo ponovo poveo, strelac Cop, kao i kod prvog gola, s'tim sto ovaj drugi nije iz penala. Nesto mi mrsko da ih gledam posto mi rola RNK Split na racunaru i spremam se da pustim Rijeku na Hrt-u da ide u pozadini.

 

Gol glavom posle centaršuta. Dali su i treći u nadoknadi iz slobodnjaka, golmanu lopta prošla kroz ruke, mada je Machado pogodio ćošak bližeg ugla. Mutu je promašio odličnu šansu na 1-1.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...