Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

:D

nemoj to, to je jedna od najgorih postavki koje sam ikad gledao, a u to vreme sam gledao dosta fudbala

taktika je bila: gurni loptu ispred, pa ako pre dodjemo do nje dobro, ako ne jbg

vidno je bilo da su igraci obilica tehnicki tri nivoa ispod bajerna

 

Ma naravno, trollujem ja malo :)

 

Poenta je da se ovde hejluje Rijeka, kao simpatičan klubić koji je eto, posle decenija bivstvovanja u senci velikih, napokon napravio tim i počeo da ostvaruje dobre rezultate.

Zato sam povezao sa Obilićem, za kojeg bi neko ko nije upućen u način na koji su oni uuopšte došli u priliku da igraju sa Bayernom i Atleticom, mogao da pomisli isto.

 

Poenta je da su i jedan i drugi mafijaške prćije - doduše, prihvatam razliku da Rijekom ne upravlja osvedočeni ratni zločinac, nego kompanjun ratnog profitera.

Link to comment

Ma naravno, trollujem ja malo :)

 

Poenta je da se ovde hejluje Rijeka, kao simpatičan klubić koji je eto, posle decenija bivstvovanja u senci velikih, napokon napravio tim i počeo da ostvaruje dobre rezultate.

Zato sam povezao sa Obilićem, za kojeg bi neko ko nije upućen u način na koji su oni uuopšte došli u priliku da igraju sa Bayernom i Atleticom, mogao da pomisli isto.

 

Poenta je da su i jedan i drugi mafijaške prćije - doduše, prihvatam razliku da Rijekom ne upravlja osvedočeni ratni zločinac, nego kompanjun ratnog profitera.

 

Rijeka igra lep fudbal i ne izlazi skinutih gaca pred favorite.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jes, sa skoro prvim timom :D

 

Btw, jedini koji je na nesto licio danas je Minelli. 97' godiste. On i Marin su zajedno visoki kao Gomez, al dobar je klinac, vidi se da ima talenta. 

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...