Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2014/2015


adasevic

  

29 members have voted

  1. 1. Koji tim će se plasirati u grupe LE?

    • Partizan
      9
    • Vojvodina
      3
    • Jagodina
      1
    • Cukaricki
      4
    • Ni jedan klub
      19


Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    72

  • John Coltrane

    36

  • Aleksandar88

    35

  • Meazza

    31

Kad smo već kod Rijeke i Hajduka, gledam ih sad u snimku sa otvaranja prvenstva... Kramarić je klasa (3 komada do 30. minuta, sve lepi golovi, hladnokrvna egzekucija iz 2. kontakta posle centaršuta po zemlji, izuzetno precizan flick glavom posle prekida, pa lob sa vrha kaznenog iz polukontre), video sam ga samo u highlightsima ranije, totalno mi je jasno zašto ga je Robi hvalio kada je Dinamo gledao da ga prosledi negde. Fudbal obe ekipe je otvoren, ali malo previše direktan i nepovezan sa strane povredama osakaćenog Hajduka, dok Rijeka u odbrani ima dosta igrača koji ne smeju ili prosto ne umeju, npr. ovaj Jajalo je bukovina par ekselans. Kantrida je megašmeksi stadion, nisam do sada gledao prenose odande, što je čudno, jer sam makar jednom zakačio po prenos sa svih drugih HNL bunjišta...

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Ako ostane trenutni rezultat na utakmici Hajduka, sva cetiri hrvatska predstavnika nacice se u plejofu Lige Evrope. Dinamo, RNK Split, Hadjuk Split i Rijeka :Hail: . Voleo bih da prodju svi osim Dinama, nazalost mislim da ce biti obrnuto i da ce opet po Evropi zvrjati prazan Maksimir sa pecenom glavudzom Mamicem.

Link to comment

Kako su podeljeni timovi u 6 grupa za žreb, po kom pravilu?

To niko ne zna, ranije je bilo po geografskom kriterijumu, ali je ukinuto.

 

Ove nove podele UEFA nikad nije objasnila.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...