Jump to content
IGNORED

F.C. Only Fools and Horses aka Crvena zvezda

Shaq

Recommended Posts

Opet barataš proverljivim činjenicama, stručnjače? :D

Da zanemarimo bezobrazluk, sad je kasno za ispravljanje propusta u vaspitanju

Kome, meni ili Drinčiću? :D

ne koristim proverljive činjenice, samo bućku na koju se hvataju pojedine rečne ribe  :fantom:

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

90

• samo_opusteno

122

• kud u maglu Simoviću

105

• Shaq

130

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toliko je Drinčić prekršio mafijaški kodeks da mu prete smrću?

I onda Muslin deSpinoza priča o bezobrazluku

Koji ste vi meni kraljevi  :lol:

:ziga:  :ziga:  :ziga:

Kome, meni ili Drinčiću? :D

ne koristim proverljive činjenice, samo bućku na koju se hvataju pojedine rečne ribe  :fantom:

Ok možemo da se pravimo da nisi uleteo u ofsajd  iz gluposti i ostrašćenosti, nego si tako hteo namerno, to nije problem

Ali ako ćeš da se smejuljiš i podjebavaš kako je Čukarički sklanjajući se slomio nogu čoveku, onda opet izlaziš iz okvira realne patkometrije,  i ulaziš u tu neku simovićeviu sivu zonu, gde možeš da c/p bukvalno bilo šta što je palo na pamet nekoj budali sa twitera, samo na kraju staviš šalio sam se, ili ne menja suštinu ™

Gospode  :isuse: (džem!)

Moja poenta je bila da se Čukarički sklanjao pošto im je trener Lalatara, a sve kao odgovor na Middleovu zajebanciju sa sklanjalicom protiv Mačve (kojoj je 1 Kralj valjda sportski direktor)

I onda si nepozvan uleteo sa svojom opservacijom "kako možeš da pričaš o sklanjanju dok Hilandar gori kad je čoveku slomljena noga". 1 Drinčić nije Čukarički, i ovaj tvoj pokušaj da mi podmetneš kako mi je drago što je Jovičiću slomljena noga je težak bezobrazluk, jer sasvim jasno pišem.

MOžda Drinčić nije hteo da posluša upute trenera i nije hteo da se sklanja, već je skupo prodao kožu (ovo je primer glupe šale kojom odogovram na tvoja niska podmetanja, a ne stvarno šta mislim).

je l sad jasnije, ili moram opet da crtam?

A Točevljev Radnik i tu sklanjalicu tek da ne pominjem.....  :fantom:

edit: i hteo sam namerno. nisam ostrašćen, a da li sam glup, možemo diskutovati

Edited by Filozof manijak

Gospode  :isuse: (džem!)

Moja poenta je bila da se Čukarički sklanjao pošto im je trener Lalatara, a sve kao odgovor na Middleovu zajebanciju sa sklanjalicom protiv Mačve (kojoj je 1 Kralj valjda sportski direktor)

I onda si nepozvan uleteo sa svojom opservacijom "kako možeš da pričaš o sklanjanju dok Hilandar gori kad je čoveku slomljena noga". 1 Drinčić nije Čukarički, i ovaj tvoj pokušaj da mi podmetneš kako mi je drago što je Jovičiću slomljena noga je težak bezobrazluk, jer sasvim jasno pišem.

Tvoja "poenta" je budlaština koju je simović pokupio sa twitera, samo nije bio stanju ni da je prepiše kako treba

https://twitter.com/RoksandaDevojka/status/894282799338926080

To je ok,  ima budala na tw, pogotovo kod Agatonovića na lajni

Ali zašto imaju portparole ovde,  tri dana posle utakmice koja ih je na najdirektniji način demantovala?

aman. čoveče, čitaš li šta piše?

Ovo je jbn SZD, i naravno da kroz ovo patkometrisanje ne pišem tačno šta mislim, odgledao sam par hajlajta sa te utakmice i nemam dovoljno materijala za ozbiljnu analizu (a i iskreno, zabole me da gledam vaše utakmice) . Iskreno, nemam pojma da li se ko sklanjao ili, u pitanju je

zajebancija

kao

odgovor

na 

Middlarine 

provokacije.

Da li sad razumeš?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...