Jump to content
IGNORED

F.C. Only Fools and Horses aka Crvena zvezda

Shaq

Recommended Posts

Kakva logika. A Terza će da radi za dobrobit kluba? Ili će da ga spašava od ispadanja u zadnjim kolima pošto je prethodno rasprodao apsolutno sve, kao u OFK Beogradu?

Radiće u svom interesu i interesu onih koji su ga tu postavili, razumno je pretpostaviti.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

90

• samo_opusteno

122

• kud u maglu Simoviću

105

• Shaq

130

Top Posters In This Topic

Posted Images

dabome, dok je ovaca bice i shishanja... :fantom:

teraju se tudje kombinacije(dadua, arauho...) a dovode sopstvene, razni gavrci, lazici, leskovacki brzo vozovi™, obrovacki™ runiji, uz obavezne spinove o razno raznim lukovicima, zigicima, milinkovicima, bosancicima, od kojih naravno niko nece doci, a tu je i nezaobilazna prica o oslanjanju na "nasu decu", zlim strancima i placanju grehova™, za koje je odgovoran  vitez koja, yanki™ itd...

i jos jednom najveca rak rana zvezde, tj sever™ dolazi do svog izrazaja...

stoki nije smetalo kad su sada dovodjeni polovnjaci, kahriman, leskovacki brzi voz, despotovic, i ona jos 2-3 qrtza, ko ci im popamtiti sva imena, al su zato stavili veto™ na igraca, za kojeg bi se jedino i moglo reci da je kakvo takvo pojacanje, tj bosancica..

sta reci, koga vise poslati u pizdu materinu, stvarno vise ne znam?!

i ko ce bre da kupi ovu sprdnju od kluba? ko ce da plati 100m za nesto sto ne vredi ni 50m, jos posle da ih 10 mufljuza sa severa reketira, i uslovljava koga smeju da dovedu a koga ne smeju, kako u suprotnom ne bi srusili stadion?!

realno ako je neko zasluzio da se pita u klubu, to je sever™, ne placaju karte, prave bakljade gde nakon svakog kola treba platiti kaznu 100k+ , redovno prekidaju utakmice, samaraju igrace, teraju igrace da nose majice podrske likovima koji bakljama miluju™ pandure, odlucuju koje ce se utakamice bojkotovati, ko sme da se dovede, ko ne sme, dal 1 pixij ima pravo da sede u kaficu na zvezdinom stadionu itd...

more mrs u tri picke materine vise, i vucic i vesic kokeza i dzajic i toncev i terzic i sever svi ostali kurci i palci!!!

Edited by Shaq

aha, to je neki bivši partizanovac...

bojim se da se ovde slažem sa organizovanim ultrasima, tzv delijama.  

pa rekao sam da je u pitanju bosancic.. jeste igrao za partizan al nikad nije krio da navija za zvezdu, pri tom ako pricamo o igrackim kvalitetima, za gavrica i ostale duduke koje se dovode je di marija™...

a interesannto da im nije smetao raspali krneta i nenadic... ne znam po kom to sablonu se odlucuje?!

al ovde se ni ne radi samo o bosancicu kao bosancicu...

radi se o tome sto sever™ decenijama reketira sve uprava, a oni koji se usprotive gamadi i ne pristanu na njihove zahteve, bivaju proterani™, poput tane, pixija itd...

i kad je robi trebao da dodje, bilo je frke zbog pojedinih mozgova sa severa, na kraju se nasao komprimis™, al su kasnije nakon incidenta u avionu, ipak uspeli da ga oteraju...

dobro, to je sve tačno. možda treba ignorisati one koji su igrali za prvi tim, a ove junce što su lutali puštati u klub. recimo, okej mi je što se bune zbog babovića. 

inače o destruktivnom uticaju severa se dosta pisalo. to je kao da pišemo o zelenilu trave i plavetnilu neba. mene je nerviralo kad im je par portparola dolazilo ovde na forum da nešto agituje. sad me manje nerviraju.

babovic je drugo, dokazani saban, koji se uvek i u derbijima sabanisao™..

i ja bi negde bio protiv dolaska istog, al ne mogu bre navijaci da odreduju dal ce od doci ili ne, pogotovo ako se uz njega nudi i neko sponzorstvo™ milije...

opet kazem, babovic je izuzetak, al ovo recimo oko bosancica, pa ranije robija, luke itd, pa to je bre joke, u kom tom jebenom klubu navijaci™ odlucuju ko sme a ko ne sme, tj imaju zadnju rec™?

pri tom pricamo o navijacima™ koji dinara ne daju u klub, vec iskljucivo uzimaju iz njega, plus klub redovno zbog njih placa kazne po kolu od 100k pa navise...

terzic

"Naduvana priča. Nije bilo sukoba. Imali smo razgovor gde im je jasno rečeno kako ćemo funkcionisati u narednom periodu. Ne mogu igrači da vode klub. Mora se napraviti sistem, mora se znati ko šta radi i ko za šta odgovara. Klub se organizaciono mora podići na viši nivo".

igraci ne mogu, al zato mafija sa severa moze... e govno jedno licemerno :fantom:

Edited by Shaq

znaš šta šeče, ovaj je kao petlić bio naš, a onda je ošo u partizana da bude prvotimac. bojim se da su ultrasi ovaj put u pravu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...