Jump to content
IGNORED

F.C. Only Fools and Horses aka Crvena zvezda

Shaq

Recommended Posts

pa o cemu mi onda pricamo, kakvo kurcevo ozdravljenje™ sa kokezom, toncevim, terzicem i ostalim qurtzima?! :fashisto:

Ne znam da li si obavešten ali prelaza, definitivno, neće biti!

tumblr_lu0vxj9pks1qj41h3o1_500.jpg

Edited by Ruxin
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

90

• samo_opusteno

122

• kud u maglu Simoviću

105

• Shaq

130

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petar Peca Divić, Terzin kadar iz OFK-e, svojevremeno je dao nekih 47 golova na 22 utakmice (Sutjeski jedno 16), pa to ne znači da je dobar igrač, i naravno nije napravio nikakvu karijeru nakon što ga je Terza utopio™.

Bojim se da broj golova u ovoj presmešnoj ligi ne fascinira nikoga, dobro je da je Mrđa dobacio i do Japana.

nije to poenta... kako ranko one svoje kamenjara od napadaca sto dadnu po 5 golova na 40 utakmica, uvaljuje za oko 1m..

ovde se radi o tome, da niko iz ove mafijaske uprave, nema kontakte™ gde bi mogli da uvaljuju balvane, kao sto neki imaju razno razne nice, tuluzove,  gengiribilicije i ostale p. materine...

pri tom, daleko od toga da je nasa liga neko moodo, al ne mozes mi ni reci da za daudu, mrdju, pecnika itd ne moze da se izvuce™ ni jebenih milion eura?

pa sta tek onda reci za gogice, gavrice, onjile  i ostale qrtze, za koje pri tom ova stoka iz uprave placa u proseku 250k za njihovu kupovinu + %?

Edited by Shaq

Zašto uopšte misliš da oni žele nekoga da prodaju, te zašto bi ih prodavali? Para ima za funkcionisanje, nema potrebe za prodaju napadača, ovako može da se tera godinama. Šampionski recept.

Zašto uopšte misliš da oni žele nekoga da prodaju, te zašto bi ih prodavali? Para ima za funkcionisanje, nema potrebe za prodaju napadača, ovako može da se tera godinama. Šampionski recept.

gde da se tera, u pm?

ne znam dal si ispratio, al mozemo mi opet da otmemo osvojimo prvenstvo, al u evropu ne bi mogli...

Edited by Shaq

A mi možemo svaki put umesto vas tamo da probamo, pa opet ne vredi. Ovdašnje upravljačke ekipe ne baziraju planove na uspešnom učešću u Evropi, valjda smo to odavno apsolvirali.

mafijasi su i vamo i tamo, samo mi nije jasno sto nama uvek zapadnu ovi gluplji, kako u fudbalu tako i u kosarci?

pa igranje u evropi ti donosi min 10 puta vecu svotu (potencijalnog novca za maznjavanje), u poredjenju sa ovim sto mogu da kradu po lokalu™..

Pa jeste, ali oni sami ne znaju do kad će biti tu, tako da su sve kombinacije po sistemu "daj ti meni sigurnih par desetina hiljada, bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

nije to poenta... kako ranko one svoje kamenjara od napadaca sto dadnu po 5 golova na 40 utakmica, uvaljuje za oko 1m..

ovde se radi o tome, da niko iz ove mafijaske uprave, nema kontakte™ gde bi mogli da uvaljuju balvane, kao sto neki imaju razno razne nice, tuluzove,  gengiribilicije i ostale p. materine...

pri tom, daleko od toga da je nasa liga neko moodo, al ne mozes mi ni reci da za daudu, mrdju, pecnika itd ne moze da se izvuce™ ni jebenih milion eura?

pa sta tek onda reci za gogice, gavrice, onjile  i ostale qrtze, za koje pri tom ova stoka iz uprave placa u proseku 250k za njihovu kupovinu + %?

Pa valjda su zato i doveli Terzu, jer sami nisu bili sposobni ništa da urade, nikoga da prodaju, nikakve pare sami da zarade... Kokeza i Tončev su možda ljudi od poverenja, ali očigledno nesposobni za bilo šta osim da nameste TSL. Ranije se kralo, mada se nešto i zarađivalo, poslednjih 7-8 godina Zvezda valjda nije imala nijednu dobru prodaju. U Evropi se ne igra godinama, neće se igrati ni u bližoj budućnosti, te je potreban neko ko ima razrađen posao u takvim okolnostima. I našli su ga.

Edited by Nikodije

Pa jeste, ali oni sami ne znaju do kad će biti tu, tako da su sve kombinacije po sistemu "daj ti meni sigurnih par desetina hiljada, bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

da, samo sto su sve ovo jedni te isti ljudi, preko 8 godina su jedni te isti ljudi...

Pa valjda su zato i doveli Terzu, jer sami nisu bili sposobni ništa da urade, nikoga da prodaju, nikakve pare sami da zarade... Kokeza i Tončev su možda ljudi od poverenja, ali očigledno nesposobni za bilo šta osim da nameste TSL. Ranije se kralo, mada se nešto i zarađivalo, poslednjih 7-8 godina Zvezda valjda nije imala nijednu dobru prodaju (o nekakvom zarađivanju igranjem u Evropi da ne pričamo - a kad ne igraš u Evropi ne možeš ni da prodaješ igrače).

pa i ja sam ocekivao da ce to biti posao™ terzonija..

al praksa kaze sledece:

ninkovic i mrdja raskinuli ugovore

dovedeni polovnjaci: saranov, gavric, despotovic, onaj brzi voz iz leskovca..

prodat kasalica za 300k  :fantom:   da ne spominjem da mu se duguje oko 200k, plus i slobodi valjda treba neki procenat od prodaje :lol:

za lazovica jeste malo 1,5m, al bolje da su uzeli i to (+ bi on jos oprostio oko 400k sto mu se duguje), nego sto ce za par meseci da raskine i tuzi klub...

Ovo ako Lazovića može biti da je neki igrokaz™, kao da pokažu kako klub ima dostojanstvo i ne prihvata prvu ponudu iz nužde i bede. Cenim da je već sa nekim i dogovorena Lazovićeva prodaja za 2m, ali pre toga je napravljen ovaj javni teatar u kojem čelnici demonstriraju odlučnost i dostojanstvo, i kao odbijaju lošu ponudu čekajući bolju.

aznam, ja to ne vidim.. ja vidim da ce se ovo zavrsiti kao sto se i zavrsilo sa svim slucajevima u skorije vreme...

stigne nekih 600k za cavu, nasima malo™, cava ostane, pa posle par nedelja raskine ugovor i tuzi nas..

isto i sa mickom, mladenovicem i vesovicem.. umesto da se uzelo onih izmedju 600-800k sto se nudilo za njih, nakon par nedelja igraci su raskidali ugovore i tuzili klub za isplate...

Edited by Shaq

Pa valjda su zato i doveli Terzu, jer sami nisu bili sposobni ništa da urade, nikoga da prodaju, nikakve pare sami da zarade... Kokeza i Tončev su možda ljudi od poverenja, ali očigledno nesposobni za bilo šta osim da nameste TSL. Ranije se kralo, mada se nešto i zarađivalo, poslednjih 7-8 godina Zvezda valjda nije imala nijednu dobru prodaju. U Evropi se ne igra godinama, neće se igrati ni u bližoj budućnosti, te je potreban neko ko ima razrađen posao u takvim okolnostima. I našli su ga.

Ma opusti se, tako se pričalo i da ćete u 4. ligu pa se našlo™. Igraćete vi opet u Evropi, bez brige.

Ma opusti se, tako se pričalo i da ćete u 4. ligu pa se našlo™. Igraćete vi opet u Evropi, bez brige.

sta se naslo?

taj dug prema fifi je najmanji™ a iznosi 1m.. i ni to nije placeno, vec je placen samo neki deo verovatno trecina, a ostatak se mora uplatiti do septembra..

sustina price je, da zvezda mora da plati oko 8m, da bi mogla da izadje™ u evropu... i tih 8 je bilo pre dovodjenja ovih gavrica, despotovica i ostalih duduka, ako su se i za njih placali™ transferi, jasno da i to ide na raniji talog™...

tako da ono, upalo se u krug iz kog se ne moze izaci.. kamo srece da su nas izbacili jos pre 4 godine, a ne sada 4 godine kasnije, i to jos kad treba da idemo preko kval za ls, koje omogucava daleko povoljniju sansu da se udje u evropu, za razliku od kval za le, koje timovima sa ovim prostorima ostavljaju od 0-3% sanse da se nadju u le..

Edited by Shaq

Igraće se i ispadaće se u avgustu, kao što se ispadalo poslednjih 7 godina. Pod igranjem u Evropi podrazumevam plasman u neku od dve evropske lige, a to nije Zvezdina perspektiva. Samim tim ni igrači se ne mogu uvaljivati na osnovu testiranog kvaliteta, već je klubu neophodan Terza sa svojim vezama.

Igraće se i ispadaće se u avgustu, kao što se ispadalo poslednjih 7 godina. Pod igranjem u Evropi podrazumevam plasman u neku od dve evropske lige, a to nije Zvezdina perspektiva. Samim tim ni igrači se ne mogu uvaljivati na osnovu testiranog kvaliteta, već je klubu neophodan Terza sa svojim vezama.

Kakva logika. A Terza će da radi za dobrobit kluba? Ili će da ga spašava od ispadanja u zadnjim kolima pošto je prethodno rasprodao apsolutno sve, kao u OFK Beogradu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...