Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

  1. 1. Ko osvaja Tour de France 2014?

    • Jurgen van den Broeck
    • Alberto Contador
    • Rui Costa
      0
    • Chris Froome
    • Tejay van Garderen
      0
    • Bauke Mollema
    • Vincenzo Nibali
    • Joaquim Rodriguez
      0
    • Andrew Talansky
      0
    • Alejandro Valverde
  2. 2. Ko osvaja zelenu majicu?

    • Mark Cavendish
    • John Degenkolb
    • Arnaud Demare
      0
    • Andre Greipel
      0
    • Marcel Kittel
    • Peter Sagan
  3. 3. Ko osvaja belu majicu?

    • Romain Bardet
    • Ion Izaguirre
    • Michal Kwiatkowski
    • Rafal Majka
    • Thibaut Pinot


Recommended Posts

Taman sam bio smoren sto se svjetsko zavrsava, ovo ce biti savrseno da me polako vrati u normalan zivot :D

 

Trebalo bi da bude odlicna trka. Sustinski, imamo 2 superfavorita [Froome i Contador], ali i dva vozaca koji i te kako mogu da ih sjebu ako budu previs pazili samo jedan na drugog [Nibali i Valverde]. 

Valverde je imao odlicnu sezonu, dosta ga potcjenjuju, a Movistar ima odlican tim. Nibali, nazalost, nije imao bash sjajnu sezonu i ne vidim kako bi mogao sad da naglo stigne do nivoa Froomea i Contadora, ali ljucki je nadati se :)

 

U svakom slucaju, bice super, i nadam se da Froome ne osvaja, mada hoce. 

 

Forza Lo Squalo! 

 

 

Dresovi. Za pocetak, nesumnjivo najgori dres ove godine, Tinkof Saxo:

Brm-yEfIQAAdsUg.jpg

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

 

 

Dresovi. Za pocetak, nesumnjivo najgori dres ove godine, Tinkof Saxo:

Brm-yEfIQAAdsUg.jpg

 

auu Saxo može da reguliše saobraćaj u ovim bojama. ili da kolektivno odu negde da rade asfaltiranje...

 

 

Majkl Bling Metjuz se skršio juče na treningu. šavovi, bolovi... debitantski Tur pod znakom pitanja

Brm1kSwIUAEvj2Z.jpg

 

šteta za sprint-etape, jedan manje vrhunski sprinter u konkurenciji (najverovatnije).

Link to comment

on bi ipak trebalo da proba da se specijalizuje za jednodnevne trke :Jova:

 

nego, prvi Kinez u pelotonu Tura: Cheng Ji vozi za Giant-Shimano. interesantno je to, Kina je naravno potencijalno ogromno tržište i za bicikle i za tv prenose, neće to promaći sponzorima timova. plus Tour of Beijing je sasvim respektabilna trka. biće zanimljivo videti dokle će Cheng Ji da dogura i da li će, recimo, uspeti da se nađe u nekom begu da ga malo vidi kamera.

Link to comment

Taman sam bio smoren sto se svjetsko zavrsava, ovo ce biti savrseno da me polako vrati u normalan zivot :D

 

Trebalo bi da bude odlicna trka. Sustinski, imamo 2 superfavorita [Froome i Contador], ali i dva vozaca koji i te kako mogu da ih sjebu ako budu previs pazili samo jedan na drugog [Nibali i Valverde]. 

Valverde je imao odlicnu sezonu, dosta ga potcjenjuju, a Movistar ima odlican tim. Nibali, nazalost, nije imao bash sjajnu sezonu i ne vidim kako bi mogao sad da naglo stigne do nivoa Froomea i Contadora, ali ljucki je nadati se :)

 

U svakom slucaju, bice super, i nadam se da Froome ne osvaja, mada hoce. 

 

Forza Lo Squalo! 

 

 

Dresovi. Za pocetak, nesumnjivo najgori dres ove godine, Tinkof Saxo:

Brm-yEfIQAAdsUg.jpg

 

Saxo je imao one baš gotivne teget-svetloplave. Otkad su uveli žutu i varijacije, konstantno imaju neke tupave dresove.

Link to comment

kako je bilo neprijatno slušati Lemonda kad je pokušao da postavi Frumu pitanje o Viginsu :isuse:

 

glavni utisak večeri: Saganova frizura i dizajn bajsa :lol:

Link to comment

Ne videh ni zurku, ni bajs, jel bio posle Fruma ili ranije?

 

Zvonio telefon i dok sam završio, zabo sam samo onaj oficijelni deo u areni sa publikom.

Link to comment

eurosport je dosta loše odradio prenos, prezentaciju su prekidali intervjuima pa se neki timovi nisu ljudski ni videli. ima trenutno na itv4 (onlajn preko itv plejera, geo-restricted ali može da se gleda sa engleskim proksijem) odloženi snimak bez ikakvih prekida, stigli su do garmina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...