Jump to content
IGNORED

ABA liga za decu

Shaq

Recommended Posts

fegi aka teglica, sam to prica.. a i kako on sam kaze, nije otkrio ni 10% prljavstine, niti planira...

i sta to nije tacno za lucica? el znas koliko je zalizani izvukao za transfer lucica, i koliko je otislo debelom?

lucica nisam video van hale, samo sam hteo da testiram tvoje izvore :fantom:

• Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Nikodije

21

• Apollo Creed

21

• ravena

31

• Shaq

132

ako su ti forumasi izvori nemamo o cemu vise da pricamo :fantom:

sad vidim i ovo gore. samo citas forume i prenosi pisanja :lol:

ne citam je forume, vec citam pisanije 2-3 lika, koji godinama pisu, i koji su se pokazali kao legit™ izvori..

recimo taj koji je rekao to za ugradjivanje, je pre svih, dok nikom nije bilo ni u planu™, po nedelju dana unapred pisao kako ce kecman i jaka da tuze klub, kako ce andjusic da napusti klub, kako dolazi kinsi, itd..

dakle uopste se ne radi o nekom wannabe insajederu sa tri posta, koji se sinoc pojavio, vec o nekom ko je izuzetno blizak klubu..

lucica nisam video van hale, samo sam hteo da testiram tvoje izvore :fantom:

pa nisu to moji izvori, lepo sam ti rekao od koga je...

a velika je razlika izmedju onih na stotine wannabe insajdera, i ovoga koji po nedelju dana pre nego sto se i pojavi u novinama, iznosi stvari koje ne moze bas svako™ da zna, pogotovo sto znamo koliko kod njih vlada omerta™ oko tih negativnih stvari.. :fantom:

Edited by Shaq

dozvoli, ja to nisam napisao, di si to video? :fantom:

a i neveruem da tu ima istine, doveli su baraca i lulica, ostao je kuridza, plus su potpisali i mladjeg zizica, tako da cisto sumljam™ da ce dovoditi i markotu..

by the way, matera pokojnog drazena je uletala sa kintom kako bi se iplatio deo dugovanja prema bivsim igracima.. :ziga:

Objavljeno je negde za Markotu, raspitaj™ se.

Ovo sa Biserkom koja iz slamarice plaća Cibonine dugove je dirljivo i romantično, al izgleda da je Mamić glavni scenarista i reditelj, a Biserka ubačena u priču zarad senzibiliziranja™ javnosti.

Edited by Nikodije

Objavljeno je negde za Markotu, raspitaj™ se.

Ovo sa Biserkom koja iz slamarice plaća Cibonine dugove je dirljivo i romantično, al izgleda da je Mamić glavni scenarista i reditelj, a Biserka ubačena u priču zarad senzibiliziranja™ javnosti.

bracela, nemoj biti tvrdoglav i poslusaj kad ti stariji™ nesto kae..

ajde daj mi taj link za markotu kad vec tvrdis da je objavljeno? :fantom:

Imaš i na regularnom™ ABA topiku na ovom forumu, ali ti izgleda ne pomaljaš nos van svog obora™. :P

pa kad su vamo tacnie informacie :P

sa tim mozes da obrises macku rep..

I will repeat it once again, markota nie potpisao za cibonu!

dokle markota nie potpisao, a sumljam™ i da hoce oce, s ozbirom da od visokih imaju lalica, baraca, kuridzu i zizica.. :fantom:

Edited by Shaq
  • 2 weeks later...
  • Create New...