Jump to content
IGNORED

ABA liga za decu

Shaq

Recommended Posts

Oprostite mi, pomesao sam nesto. Zar nije Nusli potpisao za njih pre neku nedelju?

to sto je gore nacrtano™ je i vezano™ ugovorom, sve ostalo su abrovi i shpekulacije :fantom:

• 3 weeks later...
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Nikodije

21

• Apollo Creed

21

• ravena

31

• Shaq

132

fegi:

Muric skoro gotov, Macvan i komb 1-2 crnac u toku, Pavlovic se opet vraca u pricu.

sirotinja™, probe™, udar drzave™, arapi™,  rusi™.. :fantom:

cibona skinula blokadu, dovela borisa baraca i lalica, produzila ugovore sa blassom i siriscevicem, a ostaju i kus i rozic.. :fantom:

Edited by Shaq

...Markota...

Grozan tim sve u svemu™, što ne znači da opet neće osvojiti.

dozvoli, ja to nisam napisao, di si to video? :fantom:

a i neveruem da tu ima istine, doveli su baraca i lulica, ostao je kuridza, plus su potpisali i mladjeg zizica, tako da cisto sumljam™ da ce dovoditi i markotu..

by the way, matera pokojnog drazena je uletala sa kintom kako bi se iplatio deo dugovanja prema bivsim igracima.. :ziga:

a sta reci za debelog dinamitasa? dobio je samo od cska za oko dva meseca, cirke 3m eura, a vamo jede govna za klubocarovih 30k, mali dalo nema za leba(pa mu daje sp), bertansu nije hteo ni da isplati bar 20k, kako bi ovaj i dalje cekao™ ne bi li neko ponudio za bertansa vise od 200k(malo mu bio profit™ od 400k, 200k od galate u kesu + 200k opstostenog duga od bertansa, koliko je samo to alavo, pa to nema ni u prici), i tako dalje, da ne nabrajam sve svinjarija, od ugradjivanja u transfere, prozivanja drugih, iako on prvi se ne odrice svoje plate, tj ne da se ne odrice, vec je i sam sebi propisuje™, tako da ono, ako postoji skolski primer privatnog kluba, to su partizan i debeli, tj debeli je na volseban nacin privatizivao partizan.. :fantom:

Edited by Shaq

dozvoli, ja to nisam napisao, di si to video? :fantom:

a i neveruem da tu ima istine, doveli su baraca i lulica, ostao je kuridza, plus su potpisali i mladjeg zizica, tako da cisto sumljam™ da ce dovoditi i markotu..

by the way, matera pokojnog drazena je uletala sa kintom kako bi se iplatio deo dugovanja prema bivsim igracima.. :ziga:

a sta reci za debelog dinamitasa? dobio je samo od cska za oko dva meseca, cirke 3m eura, a vamo jede govna za klubocarovih 30k, mali dalo nema za leba(pa mu daje sp), bertansu nije hteo ni da isplati bar 20k, kako bi ovaj i dalje cekao™ ne bi li neko ponudio za bertansa vise od 200k(malo mu bio profit™ od 400k, 200k od galate u kesu + 200k opstostenog duga od bertansa, koliko je samo to alavo, nema njelj), i tako dalje, da ne nabrajam sve svinjarija, od ugradjivanja u transfere, prozivanja drugih, iako on prvi se ne odrice svoje plate, tj ne da se ne odrice, vec je i sam sebi propisuje™.. :fantom:

aj pomeni ovo, bas me zanima.

trebao je da profitira i od bb-a, al nije ni raskovic sisao vesla, tj samo je uzeo ono sto mu se duguje, i sto mu debeli prolongirava™ vec godinama.. 

zato ga debeli sada i proziva, iako mu je ovaj izvukao oko 3m eura za par godina...

i debeli i bb se uopste nisu rastali u prijateljskom tonu™... al nije moje da o tome govorim... :fantom:

lucic mi je dobar drugar, to za njega nije tacno sigurno. odakle kopas te informacije?

fegi aka teglica, sam to prica.. a i kako on sam kaze, nije otkrio ni 10% prljavstine, niti planira...

i sta to nije tacno za lucica? el znas koliko je zalizani izvukao za transfer lucica, i koliko je otislo debelom?

Edited by Shaq

fegi aka teglica, sam to prica.. a i kako on sam kaze, nije otkrio ni 10% prljavstine, niti planira...

ako su ti forumasi izvori nemamo o cemu vise da pricamo :fantom:

sad vidim i ovo gore. samo citas forume i prenosi pisanja :lol:

Edited by Кристофер Лумумбо
  • Create New...