Jump to content

ABA liga za decu

Shaq

Recommended Posts

lol za tvoje pokusaje da tvoje predstavis kao postene i siromasne.

a u klubu ti godinama igraju jedni te isti, sto, da se razumemo, itekako razumem, ali kosta.

isti pricu smo slusali i od sive strane - igraci igraju za kikiriki.

sve dok se asovi poput Cakarevica, Muslija, Djekica i Klobucara nisu javili sa tuzbama.

tako da:

mani me pricica da bilo ko iz Zvezdinog tima igra za ispod 100 000 (osim Rebica, Rakicevica i tako tih).

mani me prica da je Kuzmic, koji je u Panatinaikosu imao oko 500 000, sad ima 200 000.

mani me prica da Bjelica koji je igrao u bogatim timovima, sad ima 250 000.

kad dodamo FMP (imate pod ugovorom jedno 30 igraca :lolol:), dobijemo oko 6-7 miliona za ovu sezonu.

minimum. :fantom: 

• Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Nikodije

21

• Apollo Creed

21

• ravena

31

• Shaq

132

lol za tvoje pokusaje da tvoje predstavis kao postene i siromasne.

a u klubu ti godinama igraju jedni te isti, sto, da se razumemo, itekako razumem, ali kosta.

isti pricu smo slusali i od sive strane - igraci igraju za kikiriki.

sve dok se asovi poput Cakarevica, Muslija, Djekica i Klobucara nisu javili sa tuzbama.

tako da:

mani me pricica da bilo ko iz Zvezdinog tima igra za ispod 100 000 (osim Rebica, Rakicevica i tako tih).

mani me prica da je Kuzmic, koji je u Panatinaikosu imao oko 500 000, sad ima 200 000.

mani me prica da Bjelica koji je igrao u bogatim timovima, sad ima 250 000.

kad dodamo FMP (imate pod ugovorom jedno 30 igraca :lolol:), dobijemo oko 6-7 miliona za ovu sezonu.

minimum. :fantom:

di sam ja rekao da smo posteni i siromasni?

drugo, nas budzet nije nista, ili je tek znatno veci od cedinog i buducnosti..

trece, da, igraju isti, koje niko nece..

svake godine odu od 3-4 nosioce..

i ove godine su otisli 3 od 4 kljucna igraca za proslu sezonu..

kuzmic je u pao-u imao oko 400k ako ne i manje, ali naravno nema sumnje da sada u zvezdi kao otpadnik iz pao ima bar 600k..

ista prica i jenkinsa, ako nema 800k, ja onda ne znam..  :fantom:

Edited by Shaq
  • 2 weeks later...

dobar ovaj Pier Jackson.

prava zamena za Pullena, kakvi Stocktoni.

spec. za Lorda, ovakav igrac (za razliku od Hecera) je stvarno bio potreban Zvezdi, ali Radonjic pravi kosarkaski Islandna evroligaskom nivou.

ubijmo kosarku i sport pa nek i damo 60, oni ce dati 59.

da slucajno neko ne izdivlja, pa na kraju Dangubic, Mitrovic i Kuzmic cine prvu petorku u 10 jednakih.

navijao bih za Cedevitu da osvoji i ode u evroligu, ali je to zbog Mrsica degenerika manje moguce nego da neko treci osvoji JSL.

dok je lik vodio mec, Velickovic je izgledao kao Meloun, a Bilan kao Koprivica.

Edited by ravena

Možda zato Radonjic igra egal sa svima u evroligi a Mrsic se raspada po EC.

Radonja je ispustio finale EC sa sve Nelsonom, Tadijom i Raskom. Negde drugo bi to bila raspuštena banda.

Edited by samo_opusteno
  • 3 weeks later...

+ su utakmice protiv fmp-a takodje dobre za nabijanje konfidensa i statistike. jbt koliko li su samo uzasni, srpska kosarka nije imala goreg predstavnika u aba u ovih 15 godina ucesca.

ma sta vas briga, kalemegdan u junu, a u reketu Bjelica i Mitrovic umesto Milera i Cirbesa.

nema se para za vise.

koliko kosta FMP i sta je svrha istog naravno niko nece pitati.

mogo bi malo fmp da spusti gas, jos nam samo fali da na cedu idemo u 1/2..  :fantom:

to svakako ne zavisi od Zvezde2.

Mrsic mora da se cupa iz ovoga. dozvoljena su mu jos maksimum dva poraza do kraja lige.

sve preko toga znaci 4. mesto i blamiranje kluba.

• Create New...