Jump to content
Sign in to follow this  
malkin

Belgija - SAD, 01.07. 22:00

Belgija - SAD  

31 members have voted

1. 1. Ko prolazi u četvrtfinale?

Recommended Posts

Anonymous

Ja navijam za SAD, volim njihov podcenjeni fudbal.

Giggsy

Belgijanci da zahvale Bogu sto su bili u grupi sa jednom Rusijom i Korejom.

Sutra idu kuci

malkin

Amerikanci dostigli svoj plafon. pobeda, nerešeno, pa poraz. sutra gube 2-0 i časno se vraćaju kući.

Vermaelen neće igrati, Kompani je, prema Vilmotsu, 50-50. 

porucnik vasic

Amerikanci dostigli svoj plafon. pobeda, nerešeno, pa poraz. sutra gube 2-0 i časno se vraćaju kući.

Vermaelen neće igrati, Kompani je, prema Vilmotsu, 50-50. 

То је то. 

Gandalf

Dobijaju Ameri. :)

Sent from my LG-LS720 using Tapatalk

Agni

Dobijaju Ameri. :)

... vaflu u dupe!  :)

1:0 za Belgiju.

Eraserhead

Nego ono sto mi je zanimljivo je da su ljudi ovde poceli da se loze na fudbal. E sad ja sam na jugu tako da verujem da je na severu verovatno samo gore. Nekako su prihvatili evropski nacin navijanja. Nema vise ono "De fence" nego se vise ide na skandiranje, pevanje, salove itd. Sa druge strane ljubav prema sportu se jos uvek nije sasvim primila. Kada ne igra USA nema tolikog interesovanja za utakmice. I pre prvenstva je zadnjih godina postalo in da se prati ECL ili Premijer liga, ali ovo prvenstvo je definitivno dovelo do promene raspolozenja prema fudbalu.

EDIT: Ipak Belgija na zalost 2:1 mada bih voleo da gresim

Edited by Eraserhead

dragance

USA til d vin! 2:1

porucnik vasic

Nego ono sto mi je zanimljivo je da su ljudi ovde poceli da se loze na fudbal. E sad ja sam na jugu tako da verujem da je na severu verovatno samo gore. Nekako su prihvatili evropski nacin navijanja. Nema vise ono "De fence" nego se vise ide na skandiranje, pevanje, salove itd. Sa druge strane ljubav prema sportu se jos uvek nije sasvim primila. Kada ne igra USA nema tolikog interesovanja za utakmice. I pre prvenstva je zadnjih godina postalo in da se prati ECL ili Premijer liga, ali ovo prvenstvo je definitivno dovelo do promene raspolozenja prema fudbalu.

EDIT: Ipak Belgija na zalost 2:1 mada bih voleo da gresim

У Гринвилу су мали црнчићи још пре четири године играли фудбал у паркићу као ми ономад. Кад они буду стасали САД има да имају озбиљан тим.

Eraserhead

У Гринвилу су мали црнчићи још пре четири године играли фудбал у паркићу као ми ономад. Кад они буду стасали САД има да имају озбиљан тим.

:)

E da mi je to da vidim. To ce im svakako pomoci mada mislim da nije presudno i da je vaznije kakve trenere imas kroz sve kategorije. To je ono sto drzi Holandjane i Nemce pre svih.

MiddleClass

USA!

Krampa

USAAA!!!!

Krampa

bice veceras i sutra diljem lijepe amerke

gervasius twinkleminkleson

Belgija 1:0

Sign in to follow this  

• Create New...