Jump to content
IGNORED

Belgija - SAD, 01.07. 22:00

malkin

Belgija - SAD  

31 members have voted

1. 1. Ko prolazi u četvrtfinale?

Recommended Posts

• Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• malkin

33

• stoka

30

• bergasa19

27

• Zhota

40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Amerikanci dostigli svoj plafon. pobeda, nerešeno, pa poraz. sutra gube 2-0 i časno se vraćaju kući.

Vermaelen neće igrati, Kompani je, prema Vilmotsu, 50-50. 

Amerikanci dostigli svoj plafon. pobeda, nerešeno, pa poraz. sutra gube 2-0 i časno se vraćaju kući.

Vermaelen neće igrati, Kompani je, prema Vilmotsu, 50-50. 

То је то. 

Nego ono sto mi je zanimljivo je da su ljudi ovde poceli da se loze na fudbal. E sad ja sam na jugu tako da verujem da je na severu verovatno samo gore. Nekako su prihvatili evropski nacin navijanja. Nema vise ono "De fence" nego se vise ide na skandiranje, pevanje, salove itd. Sa druge strane ljubav prema sportu se jos uvek nije sasvim primila. Kada ne igra USA nema tolikog interesovanja za utakmice. I pre prvenstva je zadnjih godina postalo in da se prati ECL ili Premijer liga, ali ovo prvenstvo je definitivno dovelo do promene raspolozenja prema fudbalu.

EDIT: Ipak Belgija na zalost 2:1 mada bih voleo da gresim

Edited by Eraserhead

Nego ono sto mi je zanimljivo je da su ljudi ovde poceli da se loze na fudbal. E sad ja sam na jugu tako da verujem da je na severu verovatno samo gore. Nekako su prihvatili evropski nacin navijanja. Nema vise ono "De fence" nego se vise ide na skandiranje, pevanje, salove itd. Sa druge strane ljubav prema sportu se jos uvek nije sasvim primila. Kada ne igra USA nema tolikog interesovanja za utakmice. I pre prvenstva je zadnjih godina postalo in da se prati ECL ili Premijer liga, ali ovo prvenstvo je definitivno dovelo do promene raspolozenja prema fudbalu.

EDIT: Ipak Belgija na zalost 2:1 mada bih voleo da gresim

У Гринвилу су мали црнчићи још пре четири године играли фудбал у паркићу као ми ономад. Кад они буду стасали САД има да имају озбиљан тим.

У Гринвилу су мали црнчићи још пре четири године играли фудбал у паркићу као ми ономад. Кад они буду стасали САД има да имају озбиљан тим.

:)

E da mi je to da vidim. To ce im svakako pomoci mada mislim da nije presudno i da je vaznije kakve trenere imas kroz sve kategorije. To je ono sto drzi Holandjane i Nemce pre svih.

• Create New...