Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ce da urade sa tim parama shilobad i danilovic? Neka transparentno predstave koje rupe ce se zakrpiti sa tom kintom..

Link to comment

vredi svaku paru, uzeo bi ga neki CSKA ili slično, da nije Fener

 

naravno da vredi samo je steta sto nije imao srece na draftu da ga pokupi neki tim koji hoce odmah da ga odvede. razocaran sam ishodom.

Link to comment

naravno da vredi samo je steta sto nije imao srece na draftu da ga pokupi neki tim koji hoce odmah da ga odvede. razocaran sam ishodom.

Ne verujem da bi Partizan izvukao ovolike pare za 27. pika od nekog NBA kluba . osim ako opet ne bi bila neka varijanta da im igrac nadoknadjuje od svoje plate (tu uvek na kraju dodje do svadje)... Sto se njega samog tice , slazem da je zesci maler da te draftuje klub u prvoj rundi a da ispred tebe ima jos dva pika i maksimalno popunjenu tvoju poziciju ...

 

 

edit : Zeljku spomenik za zivota da podignemo  :Hail:

Edited by Geograf
Link to comment

Sta ce da urade sa tim parama shilobad i danilovic? Neka transparentno predstave koje rupe ce se zakrpiti sa tom kintom..

 

1280435-12.jpg

Link to comment

Ne verujem da bi Partizan izvukao ovolike pare za 27. pika od nekog NBA kluba . osim ako opet ne bi bila neka varijanta da im igrac nadoknadjuje od svoje plate (tu uvek na kraju dodje do svadje)... Sto se njega samog tice , slazem da je zesci maler da te draftuje klub u prvoj rundi a da ispred tebe ima jos dva pika i maksimalno popunjenu tvoju poziciju ...

 

400.000 dolara placa nba klub, ostalo placa igrac.ne bi to bio problem posto verovatno ne bi odmah sve platio.  svadja je tu bila samo sa krsticem. jebeni fener, nemam volju da gledam to sledece sezone.

Link to comment

Jebemmu, hoće li se ikad predstaviti gdje su otišle te silne pare, s jedne strane imamo priču o igračima koji igraju iz ljubavi a ne zbog plata, igračima koji su napravljeni ni iz čega a prodati najvećim evropskim klubovima "jer klub živi od prodaje igrača", o neisplaćenim stipendijama, o oproštenim dugovima gospode Mačvana i Žoa, o časovima ljubavi pred punim Pionirom i Arenom, o treneru koji je zaradio dovoljno u CSKA pa radi za džabe i kupuje đevreke igračima za doručak, a sa druge strane "finansijsko stanje nikad gore", "neko dojavio Evroligi u kakvoj smo buli", dugovi za porez (kako za porez ako nema transakcija, jebem li ga), 15 godina Evrolige, NIS, MTS, Igokea i ostali sponzori.

Pitam sa ekonomskog aspekta, ili neko nekog masno laže ili je KK Partizan primjer koji treba proučavati na svim ekonomskim fakultetima, pare ulaze a nigdje ne izlaze, ali kad se pita gdje su, nema ih. Znači ima neka rupa kroz koju otiče. Mora da tetkica u računovodstvu potkrada. 

Link to comment

naravno da vredi samo je steta sto nije imao srece na draftu da ga pokupi neki tim koji hoce odmah da ga odvede. razocaran sam ishodom.

 

Cuo sam neku pricu,ne znam koliko je tacno. Navodno je bio postignut dogovor menadzera sa nekim NBA klubom da ga odmah dovedu. U dogovoru je naravno bio i Finiks koji je trebao samo da ga uzme sa drafta i onda prosledi u taj klub. Medjutim na dan drafta Finiks odustane od dogovora i zadrzi prava na Bogdana.

 

 

A nije mi uopste problem da on ode sad. I za njega i klub je tako bolje. Ali je problem sto ce olos i te pare smuljati i opet nece biti nista resene. Majku im jebem lopovsku!!!

Link to comment

Prema pisanju Sportskog žurnala, za godinu dana, tačnije od sezone 2015/16 zavižeće finansijski fer-plej koji sa sobom nosi uslove koje, malo ko u regionu sada ispunjava u punoj meri. Nova finansijska pravila zahtevaće od klubova čisto i transparentno poslvanje, račun bez dugova, stabilan i za naše uslove, veoma visok budžet (šuška se da je u pitanju cifra od 4.000.000 evra).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...