Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam šta je Vujošević očekivao ali evidentno je da dobrog poteza sada teško da ima. ili ga ja ne vidim. ako je strategija da se doveka igra bez plaćanja igrača i da svi zbog toga budu srećni, to neće da ide.

Link to comment

Cedevita!?

 

Dugo me neki košarkaški transfer ovako nije iznenadio.

 

"Ne, Cedevita nije u našim planovima. Na toj relaciji se ništa ne dešava. Rekao sam, brojne ponude su u opticaju za Davisa, ali Cedevita nije jedna od njih", zaključio je Kalnitis.
Link to comment

ne znam šta je Vujošević očekivao ali evidentno je da dobrog poteza sada teško da ima. ili ga ja ne vidim. ako je strategija da se doveka igra bez plaćanja igrača i da svi zbog toga budu srećni, to neće da ide.

Obzirom na to da mu svi godinama aplaudiraju zbog "sposobnosti da motivise igrace u finisu sezone u situaciji kada nisu primili 47 plata", prilicno je jasno sta on ocekuje.

Link to comment

očekuje da se igra bez para jer ne zna kako bi radio sa igračima koji su plaćeni....što jes jes, kako motivisati nekoga kome šuške ležu svakog 1. u mesecu?

Link to comment

Upravo tako, videli smo kako je prosao eksperiment Moskva. Pokusao da uvede novinu da se plate igraca prebacuju na njegov racun i da oni igraju iskljucivo za srp i cekic... Na kraju igraci platili klubu da mu ukine boravisnu dozvolu.

Link to comment

Upravo tako, videli smo kako je prosao eksperiment Moskva. Pokusao da uvede novinu da se plate igraca prebacuju na njegov racun i da oni igraju iskljucivo za srp i cekic ikonu sv. georgija i crkveni kalendar bogorodice majke... Na kraju igraci platili klubu da mu ukine boravisnu dozvolu.

Link to comment

Obrisana mi je psovka od juce kad sam video reakciju na Bertin odlazak, pa da je ne ponavljam, nek svako ko zeli zamisli jednu zestoku psovku upucenu milom nam treneru...

Link to comment

Da poverujem Zurnalu da Bogdan ide u Fener..prica se vec dugo oteze, mozda su i pogodili konacno ?

Ako su pogodili..cifra je zaista lepa i hvala Zeljku jos jedared sto nas pusta i kupuje nase igrace.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...