Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

kako misliš odlazak ? gde će otići ?

 

edit : na žalost, čini mi se da njega samo bolest može da odvoji od KKP

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako misliš odlazak ? gde će otići ?

 

edit : na žalost, čini mi se da njega samo bolest može da odvoji od KKP

pa jednom kad ode, bas zbog te tvoje druge recenice. on partizan smatra svojom prcijom.

Link to comment

Vujosevic, naravno. 

Moj utisak je da je Berta otisao zbog finansijskog raspada a ne zbog nebuloznih izjava debelog ... Po meni je ovde glavni krivac Danilovic sa sve svojim ekonomsko-marketinskim ekspertom Silobadom !

 

p.s. Naravno ne sporim da je izjava jadna

Edited by Geograf
Link to comment

Klub vodi Dule, pa je sva krivica za ovaj raspad na njemu.

 

Naravno, nema oporavka dok u paketu sa njim klub ne napuste PSD, kumovi i ostali..

Link to comment

coki reaguj i oprastam ruznu proslost.

 

nego, ozbiljno, meni se cini da sledeci dujanov odlazak nece biti nimalo lijep.

 

+1

 

preplacuj!

Link to comment

Moj utisak je da je Berta otisao zbog finansijskog raspada a ne zbog nebuloznih izjava debelog ... Po meni je ovde glavni krivac Danilovic sa sve svojim ekonomsko-marketinskim ekspertom Silobadom !

 

naravno da nisam mislio da je odlazak bertansa nesto sto ce vas oterati u grob, vec ponasanje i stanje uma coveka koji se za sve pita u klubu i koga niko odatle ne moze da otera. sve je podredjeno njegovoj bolesnoj sujeti i uzmidulestotu titulu, pa i sudbina kluba koja vam je prilicno u magli.

Link to comment

Samo da se rešimo Vujoševića i odmah postajemo expansion franšiza u NBA

 

Ova ti je dobra.

 

Klub je propao na ovaj ili onaj način, nema love, nema ni muzike. Čarobnjaštvo ne postoji, možemo ovako da životarimo još neko vrijeme a i ne moramo. Šteta je jedino što ne odlazimo u istoriju sa malo više stila.

Link to comment

naravno da nisam mislio da je odlazak bertansa nesto sto ce vas oterati u grob, vec ponasanje i stanje uma coveka koji se za sve pita u klubu i koga niko odatle ne moze da otera. sve je podredjeno njegovoj bolesnoj sujeti i uzmidulestotu titulu, pa i sudbina kluba koja vam je prilicno u magli

 

Ja smatram da je Danilovic glavni covek(ne samo zvanicno)  ujedno i najodgovorniji za stanje u klubu...

Link to comment

A silobad, danilovic i vujosevic? Osim na ovom forumu ne vidim da se spominju kao GLAVNI KRIVCI za ovaj raspad? Novinari se usrali u gace pa ne smeju da ukazu na problem te samo prenose vujosevicevo spinovanje sa covicem..

 

Tuga..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...