Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ ex kojot

 

kad si izdao brata rudyja? i da li to pokusavas da kazes da je bogdan zensko?

 

pa jedino ako je stavio strap on i obradjuje spanske sise.

Link to comment

Cujem da nas je tuzio Kecman. Nije proverena info, ali sa obzirom na odnos kluba i njega koji sam vec pominjao, ne cudi uopste.

 

Govna, mars iz uprave!!

Link to comment

Ma ispipzdeo sam zbog rasprave sa nekim grobarima u RL koji brane Duleta sveca pa sam nesto postao nervozan. Svinja vam unisti klub i sad kuka kao ga  drugi unistavaju.

Link to comment

Pa sta ima da reaguje, on je dao tu izjavu a ovi to nisu preneli da bi izgledalo da se bave svojim poslon.

Link to comment

Pa sta ima da reaguje, on je dao tu izjavu a ovi to nisu preneli da bi izgledalo da se bave svojim poslon.

 

i ja mislim da je ovo direkt iz kluba, naročito zbog cifre koja je izneta a koja je u stvarnosti mnogo veća ~300k (eto ti sad, i ja imam insajdersku informaciju :0.6:. za upis i u tu sekciju foruma.). voleo bih i da Kecman izadje sa saopštenjem i da obelodani da je hteo s njima da se dogovori, nudio na rate, šta već (drugi deo moje insajderske informacije :lala: ).

 

ja verujem mom insajderu :)

Edited by Svarog
Link to comment

jebiga, nadao sam se da nece doci taj tuzni dan, ali je ipak dosao. moram da lupim "+1" na ovo:

 

Govna, mars iz uprave!!

+1

 

Dule, PSD & kamarila su zvanicno presli u kategoriju "krava koja ritne vedro sa pomuzenim mlijekom". ovo je 1 novo dno.

Link to comment

Ode i Leo, bez pisma. :mellow: ... navodno u Albu. -_-

 

edit1: ... @miško4ražnatović gasi vatru i kaže da ništa nije raskinuto, te da će se znati do kraja nedelje šta i kako.

 

edit2: ... fishy je da Mozzart objavljuje, a on demantuje, inače su dobri™, kao da su se dogovorili da prcaju Dušana. :s_a:

Edited by Töölönlahti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...