Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Dejan Todorović u Partizanu?Izvor. B92, Solobasket

Španski košarkaški portal Solobasket piše da bi Dejan Todorović, prošle sezone igrač Unikahe, mogao ovog leta u Partizan.

 
Tweet

Todorović igra na pozicijama dva i tri, rođen je 29. maja 1994. godine u Mrkonjić Gradu a u Malagi je od 2011. godine. Igrao je za razvojni tim Unikahe, a od 2012. igra sa seniorima.

Bio je na 'pozajmicama' u drugoligaškoj ekipi Aharkija, postizao u proseku 15 poena, uz 3,5 skoka i dve asistencije. Za Unikahu je odigrao pet utakmica u Evroligi.

Solobasket tvrdi da Todorović ima tri ponude, Partizanovu i dva ACB ligaša, Baskonije Bilbao i Lagun Ara iz San Sebastijana.

 

Kojote ko je ovaj ?

Link to comment

Kojote ko je ovaj ?

 

igrao je za b tim unikahe i igrao je dobro, gledao sam ga prosle sezone. sigurno u partizanu ne bi igrao na poziciji 3 kao sto pise u tekstu. po igri je vise plej nego krilo, mada bi u partizanu igrao beka iskljucivo. ne znam zsto nije otisao na u20 prvenstvo, meni se mnogo vise dopada nego andric. doduse, nije igrao u nekoj konkurenciji, tek cemo videti sta moze da odigra na eurokupaskom nivou :P

Link to comment

Zahvaljujem ... Ako moze onako na prvu loptu na kog te (poznatijeg) igraca igrom podseca ... ?

 

na mog najboljeg druga, ali on nije postao poznati kosarkas, nazalost. :D

 

ne znam, stvarno.

Link to comment

na gruju, :lolol: , igra beka ko centar

 

gruja je plej, ko bjelica, ali treneri to ne umeju da prepoznaju <_<

Link to comment

Gledam danas zdreb EL i doslo mi zaplacem, Alba 4.sesir, Cedevita i komsije u petom. One timove iz sestog ni ne znam odakle su.. O kvalifikantima da ne pricam.

 

Jebite se i ti Sasa i ti Bartomeu i ti jebeni Silobade!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...