Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

Ja sam tada imao pouzdane informacije o tomr i siguran sam da sam vise puta pisao na forumu o tome. Al ako ti je lakše da ne verujes, samo izvoli...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Proda se itekako, veruj mi.

 

Pola mog partera je na propusnice ili besplatne godišnje.. plus je parter 2.5x jeftiniji nego što si ti naveo.

Link to comment

Telenor je bajka, izmaštana na osnovu nekih inicijalnih kontakata, koji nisu ni imali šanse da se realizuju jer je odmah preko DSa i "partnera" sa kojima su u talu stavljeno do znanja da Telenor ne sme da ulazi u bilo kakvu priču sa Partizanom. Te priče da su se oni užasnuli kad su ušli u klub, ili da su odjebani od strane Zlog Debelog su izmišljotine, nikad nije dotle došlo, niti je moglo da dođe.

Link to comment

Pola mog partera je na propusnice ili besplatne godišnje.. plus je parter 2.5x jeftiniji nego što si ti naveo.

 

+1

 

Telenor je bajka, izmaštana na osnovu nekih inicijalnih kontakata, koji nisu ni imali šanse da se realizuju jer je odmah preko DSa i "partnera" sa kojima su u talu stavljeno do znanja da Telenor ne sme da ulazi u bilo kakvu priču sa Partizanom. Te priče da su se oni užasnuli kad su ušli u klub, ili da su odjebani od strane Zlog Debelog su izmišljotine, nikad nije dotle došlo, niti je moglo da dođe.

+1

Link to comment

ŠBBKBB (idealna varijanta)

 

2 miliona od karata (sve rasprodato, sezonske + 12 puta Arena)

1 milion od prodaje igrača (Bogdan svake godine)

2 miliona od velikog sponzora (neki Telenor)

 

to sve još uvek nije dovoljno za ono što se očekuje u ULEB-u.

Srbija (Beograd) nema ekonomski potencijal za finansijski jak evroligaški klub (a kamoli dva).

Link to comment

ŠBBKBB (idealna varijanta)

 

2 miliona od karata (sve rasprodato, sezonske + 12 puta Arena)

1 milion od prodaje igrača (Bogdan svake godine)

2 miliona od velikog sponzora (neki Telenor)

 

to sve još uvek nije dovoljno za ono što se očekuje u ULEB-u.

Srbija (Beograd) nema ekonomski potencijal za finansijski jak evroligaški klub (a kamoli dva).

I ovo je totalno nerealno ... Max po milion za obe stavke ...

 

p.s. Berta nam je oprostio dugovanja pre raskida ugovora (145 000), sto su mnogi mediji (i Bujosevic) propustili da nepomenu ...

Link to comment

Ovu gore cifru sam procitao u nekoj izjavi njegovog menadzera (nama sanse da se setim na kom portalu) ... Bez obzira na sve , mogao je bez problema  da raskine ugovor i da trazi svoje pare !

Link to comment

Hmm, ako je dugovanje bilo 145 000, a Galata nam nudila 200 000, onda u upravi nisu sasvim bas normalni.

 

Koja uprava? To postoji samo na papiru. Dule je odbio..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...