Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Geo, koji cirkus protiv Mege?

 

Dobio je apsolutno bespotrebno iskljucenje zbog kojeg je suspendovan za utakmice u Zadru i Buducnost u Pioniru, obe smo izgubili.

Link to comment

I da, Dule nije doveo Klobucara, ali je on ili PSD, ili zajedno napravio dogovor sa njegovim menadzerom o isplati sredstava do odredjenog roka, a onda se pravio lud (opet zajedno sa PSDom) kako je taj rok prolazio. I onda su platili valjda 100+ hiljada, umesto dogovorenih 80. Da ne pricamo o tome da na njegove tehnicke tokom sezone ode jedan Akojon.

Link to comment

Da se ne lazemo ovo je neki nas maksimum. Nema se sta prebaciti igracima, igrali su posteno, u nivou svojih mogucnosti, neki i preko, jako do samog kraja sto bi denda rekao i sa mudima. Gospodin Milan Macvan zasluzuje poseban hejl, ako vec nekog moramo izdvajati. Meni se posebno svidja mali Marinkovic, deluje mi jos bezobraraznije i hrabrije od Bogdana ( bez blama je skakao na bobija da ga brani, kidao kao staford mali u odbrani). Realno, buducnost deluje sumorno. Ko je kriv? Ribice su krive... Naravno rukovodeci dvojac, svakako su odgovorni  pocevsi od rasipanja kesa kod VJ, preko nemanja sponzora nikad,  preplacivanja mediokriteta i BAT-a,  do konstantnog ludila dulenceta na kraju. Mozemo da se zaludjujemo sa Vucicem i naprednjackom zaverom, ali ... sve i da je tako, ne bi nam oni mogli nista da smo imali iole razuma i realnosti  u poslovanju. Osecala se tu i izvesna doza prepotencije, mi smo institucija oni su kurac... Ono sto je najbitnije je da se klub dovede na zdrave temelje, ako to znaci par godina dominacije CZB, neka bude tako, ali ovako vise ne ide. Pozdrav svekolikoj grobariji i glavu gore. Mi smo Partizan. 

Link to comment

gde je btw andrić promašio produžetak sa penala

Zar nije na tom meču Andrić vezao dve trojke u zadnjem minutu, i doveo Partizan u neočekivani egal?

Mislim, forsira se priča da nije ništa bitno pogodio, a ovo mi baš ostalo.

Link to comment

Ima kada odlucuje o svemu u klubu..

Pa ne bi smeo , to je greska Danilovica ne njegova ... 

 

Geo, koji cirkus protiv Mege?

pa kada je bez ikakvog razloga usetao u teren i pravio sranja , pa popio tri meca suspenzije, posle cega  nas je Gasic masakririrao vodeci ekipu ...

Link to comment

Zar nije na tom meču Andrić vezao dve trojke u zadnjem minutu, i doveo Partizan u neočekivani egal?

Mislim, forsira se priča da nije ništa bitno pogodio, a ovo mi baš ostalo.

 

ja sam rekao da od one prehlade nije ništa odigrao. baš ništa. to je bilo negde u februaru, zadar je bio mislim pre. jeste pogodio trojke ali jeste i promašio slobodno, što nam doneo, to nam odneo, znači ništa nam nije doneo :)

 

Sa ovim se ne bih slozio, mislim da je Dule jedini razlog sto je Gagic otisao, jer ono sto je on uradio - napustio ekipu u pola sezone da bi otisao da igra par minuta vise u turskom timu koji se bori za opstanak nema apsolutno nikakvog rezona, iz cega ja zakljucujem da mu je prekipelo Duletovo izdrkavanje i jebavanje majki (o cemu je bilo reci na forumu). Gagic deluje kao igrac prosecne inteligencije, ali se sigurno mogao hendlovati drugacijim pristupom.

 

možda nisam u pravu, ali gagić ne zaslužuje tretman ništa bolji od ostalih igrača. da li je tretman opravdan to je opet druga priča, ali nije ovo gagiću prva sezona pa da ne zna šta ga očekuje. uostalom od svih bivših igrača kkp ja i dalje nisam čuo da se neko žali na dv. pa čak ni gagić se nije žalio, tako da je to sve na rekla-kazala nivou.

Link to comment

Pa ne bi smeo , to je greska Danilovica ne njegova ... 

 

 

 

U tome i jeste caka. Dule drugacije ne moze da funkcionise, ako nije sve po njegovom. A PSD-u je odgovaralo da ladi muda i pusta ludjenje Duleta, i usput se krije iza sportskih rezultata dok ih je bilo. Sad je doslo na naplatu ovako nakaradno vodjenje kluba. Zato i moraju obojica da odu..

Link to comment

U tome i jeste caka. Dule drugacije ne moze da funkcionise, ako nije sve po njegovom. A PSD-u je odgovaralo da ladi muda i pusta ludjenje Duleta, i usput se krije iza sportskih rezultata dok ih je bilo. Sad je doslo na naplatu ovako nakaradno vodjenje kluba. Zato i moraju obojica da odu..

Jedina razlika od narednih sezona, sto nam je u zadnje dve , zavrnuta drzavna slavina ... Naravno da ce ti dugovanja tako brze doci na naplatu i problemi iskakati sa svih mogucih strana (pojacana nervoza se podrazumeva)

 

edit: U ovoj besparici, stvarno ne vidim strucnjaka na klupi, koji ce nam resiti probleme ...

Edited by Geo
Link to comment

Koji crni predsednik? PSD? Na koliko je utakmica predsednik kluba bio ove godine? Koliko je konferencija za štampu održao? Da li možemo da se složimo oko toga da je klub u teškoj finansijskoj situaciji ako već ne možemo da se složimo da je politika umešana u takvu situaciju barem toliko koliko ima krivice u samom klubu. Gde je onda predsednik da kaže "dv nije u pravu" ili da kaže "taj i taj nam ne dozvoljava to i to". U čemu se ogleda njegovo predsednikovanje? U skidanju u sportsku opremu i odigravanje meča za spas svog kluba. Čak se ni na toj konferenciji posle utakmice odigrane za priku

 

pisao sam o nekon novom zamišljeno-izmišljenom predsedniku, ne o PSDu

 

. Kako sad stvari stoje predsednik odlazi, a trener ostaje.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...