Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dule imao laksi sudar na Autokomandi.Zveknuo ga tramvaj u zadnja desna vrata.Morace Rexton kod autolimara

Edited by Zavrzan
Link to comment

 

Много приче је било око вашег односа са тренером Вујошевићем. Екстремна ситуација десила се на утакмици против ФМП-а када вас је Вујошевић ухватио за врат. Како сте се осећали и шта сте мислили?

 

У првом тренутку сам хтео да одем кући и завршим причу са Партизаном, колико год да волим клуб. Да сам размишљао сам, сигурно бих отишао. Зауставио ме је Саша Павловић, разговарали смо, он је помогао да се смирим. Одлучио сам да не реагујем и да не говорим ништа у јавности. Искрено и публика ме је вратила, скандирали су моје име. Осетио сам обавезу да им вратим за ту подршку. Не знам зашто се то десило. Када бих вратио време уназад, не бих реаговао другачије, али мислим да би Вујошевић реаговао другачије. Он то не би поново урадио и знам да ми жели све најбоље. Мислим да читав тај догађај нема везе са мном, да то није моја грешка… Дуле ми се извинио одмах у свлачионици након утакмице.

 

Ostatak.

Link to comment

 

 

Почели сте каријеру у Звездари, потом били у Житко баскету, где вам је тренер био Драган Јаковљевић који воли да истакне како је најзаслужнији за ваш развој?

 

Можда је он добар тренер, али не волим када се неко у тој мери експонира у медијима. Вујошевић је заслужнији за мој успех, али ту чињеницу не истиче у јавности. Сматрам да су и велике заслуге на мом раду и одрицању. Нико није проливао зној уместо мене, нико не може да постигне кош уместо играча на терену… Свако од нас зна колике су заслуге за моју каријеру. 

 

Ali, ali... Greg ima fotke sa Bogdanovicem. Pokazivao ih je i kod Andjusa  :cry:

Link to comment

a sto may nije otvorila temu?

 

Ne pojavljuje se vise u ovim predelima foruma, izmedju ostalog kako ne bi sprecavala "rodjenog" da pise njegove epske i veoma informativne postove o Partizanu,  specijalno o praji i desavanjima iz starih vremena, o kici koga poznaje, o todoricu, paspalju, itd itd

 

 

 

pa najbolje da se ja tamo pojavim i pisem pored nekog ko za sebe kaze da je "cuvar vatre"

 

i to nema nikakve veze ni sa rodom, ni sa godinama, nego sa trcenjem

 

jbt, zivim za partizan od, brat bratu, olimpijade u montrealu, poznajem kosarku, cak i igram vise nego solidno, ali ne mogu da se nadjem u prici o bogdanu ljubici kad je bio bebica, i da ne navodim jos ohoho primera

 

nije to ruzno, cak je i simpaticno da uskoci s vremena na vreme, ali da se forsira na svakoj jebenoj strani...

 

eto, recimo da me cak i malo boli

 

imao bih o partizanu da pisem podosta, specijalno o praji i desavanjima iz starih vremena, o kici koga poznajem, o todoricu, paspalju, itd itd

 

ali me blam, jbg

 

edit: slovo

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...