Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Ekvador - Francuska 25.6. 22:00

Ekvador - Francuska  

8 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Anonymous

francuzima ce i protiv nigerije veoma zajebano da bude.

Sumnjam.

borris_

Enyama ce zacarati gol, u to sam siguran.

Ali opet prolazimo.

Muwan

Nigerijska odbrana će biti sušta suprotnost ovoj ekvadorskoj, tako da...

gervasius twinkleminkleson

Ja isto mislim da će francuzima biti zajebano, ali ipak prolaze.

Budja

Dostojanstveno smo ispali. Barem  dobar utisak za novi ciklus.

Domingez (golman) osim onog jednog ispadanja na centarsut vrlo koncentrisan. Noboa odlican, i to nakon sto su mu nalupali glavu. Ener Valensija ponovo odlican, dobro igra glavom, odlican osecaj za prostor, gradi se, brz je. I u ovoj sezoni je bio odlican u meksickom prvenstvu. Paredes ponovo pouzdan.

Montero, nervoza, losi pasovi, losi forovi, ocajan.

Kapiten - meni realno za zuti zbog starta na loptu djonom, ono posle toga cist splet okolnosti, nista tu namerno nije bilo. Osim toga opet nista nije uradio, Komentatori kazu da je mozda zbog toga sto ga je selektor setao sa mesta na mesto na ovom SP van prirodne pozicije. Moguce, ali je svejedno bio ocajan celo prvenstvo.

Kuriozitet: Ne zaboravite da je sudija bio iz Obale Slonovace, koje je ekvadorski sudija sinoc penalom izbacio sa SP.

Drugi kuriozitet: Hvali se odbrana koja je bila busna i protiv Svajcarske i protiv Hondurasa, a i prvih 20 minuta protiv Francuske nisu znali gde se nalaze, pa je onda Francuska prikocila sa presingom pa smo se satabilizovali. Drugo poluvreme nakon iskljucenja igra srcem, inat sta li, stvarno smo se odlicno borili.

Sign in to follow this  

• Create New...