Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

Imam potrebu da kazem, zato sto je to na sve strane okaceno. Mediji su uzas i groza, najgori trash ljudski itd. Kao novine koje pisu unazad 12 meseci kako "svi vole JLaw", a danas bogznakako na naslovnoj strani pitanje "kako je JLaw osvojila svet?" Pa jbt oni nas stvarno drze za retarde. Nek se gone svi u 3 pizde materina.

Link to comment

ima i drugih aspekata tu sem medijske manipulacije/eksploatacije/senzacionalizmaal sfatam tvoj rant, nemoj psujes ;) :)

Edited by InvisibleLight
Link to comment
lol, pa sto imas potrebu da kazes i to? :)meni je malo cudno sto se tolika prasina digla, skroz mi je ocigledna i prenaglasena ta 'uvredljivost', prosto preuzimanje medijske slike i uloge a ne iskazivanje stava.
+1I meni izgleda kao ismevanje stereotipa o ženama u šou biznisu, jedan od kojih je i ovaj o crnkinjama koje twerk-uju.
Link to comment
Nema drugih aspekata, sve je medijska manipulacija (+ opsesija sebrilitima).Psujem na medije, sto je dozvoljeno. :fantom:
Važi Indy, sve je medijska manipulacija. I stereotipi, i podsmevanje stereotipima, i Foks Njuz i Glen Grinvald, sve.Pa to će da ti kaže svaki seljak sa pijace, i svaki zgubidan iz igraonice. Edited by Syme
Link to comment

Sad bi te otero u pm, ali necu, jer bi reko da sam seljak s pijacu. EDIT. Umesto toga, uvredicu tvoje tankocutno hiperliberalno osecanje pravde slikom Karolinice koja se podsmeva (naravno, rasisticki) Sereni... sto smo takodje saznali bez medijske histerije o tome, jel'da.(BTW. U svoje nenadjebivo obrazovanje da ukljucis i poduku o tome sta je "clickbait"... posto volis sve da znas, onda evo da ti seljak sa pijacu objasni™ sta je sustina ovoga sto vredja tvoja hipersenzitivna pravdoljubiva liberalna osecanjca).original.jpg

Edited by Indy
Link to comment

To je zato sto se ne informises iz medija.Najebaces, jer ce ti se nekad sigurno desiti da pridavis golog muskarca koji je jurio decu po skolskom dvoristu sa satarom u ruci. Ispostavice se da je u pitanju bio performans te ces zaglaviti robiju kao art terorista.Moras da pratis medije, takvo je vreme, opasno.

Link to comment

Because nothing mattersIn the self obsessive ageWhere they dare you not to noticeBut it's everywhereIn shocking color on the pageIn the magazineStaring out at meOut of my TVOther people's livesPixelated livesJust like yours and mine

Link to comment
@Symishka: jok more, sad citam nesto Sartra pa se ubedacio :mellow:A ti se Bodrijara seti kad te budu guzichili u celiji :sleep:
Što baš tad? Kad te guze u ćeliji, vreme je, jasno, za Fukoa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...